HISTORIE ŚLUBNE

Wasze historie. Nasze opowieści.

Reportaż Ślubny? Tylko z WeMakeStory

Poniżej chcemy Wam pokazać kilka wybranych historii ślubnych. Są to bliskie nam opowieści o miłości, przeznaczeniu i marzeniu, by być z tą jedyną osobą. Im się udało.

Znajdziecie tutaj fotograficzne reportaże ślubne w pigułce, nasze sesje ślubne, sesje narzeczeńskie – chociaż wolimy je nazywać sesjami miłosnymi. Tak romantycznej to brzmi. Acha.. będą jeszcze podziękowania dla rodziców, takie w postaci klipu wideo.

Musicie uwierzyć, ale w te reportaże włożyliśmy masę serca, czasu i zarwanych nocy. Zależy nam na tym, aby to zaufanie którym nas obdarzyły nasze pary młode, było tak samo współmierne do tego co sami poświęcili.

I wiecie co? Kochamy to robić. Widzieć jak się cieszą z tych zdjęć i filmów ślubnych. Na fotografiach widać ich szczęście, a na filmie czuć, że to co się wydarzyło, było warte wszystkiemu co dali z siebie.

Dlatego zobaczcie jak, to naprawdę było u nich!

W pustynnym klimacie | Sesja Ślubna w Łebie

Kasia + Damian | Plener ślubny nad morzem Jako fotograf ślubny, często słyszę „co można jeszcze wymyślić innego, ciekawszego”, „przecież to już było”… Takie rozterki targają Wami, jeśli chodzi o ślubne zdjęcia w plenerze i rzeczywiście kieszeń z...

Sesja Ślubna na Wydmach

Urocza Sesja Ślubna w Pałacu Pstrokonie

Ola + Adam | Pałac Pstrokonie Kiedy podjechali pod Pałac Pstrokonie i wysiedli z samochodu, scenariusz na sesję ślubną namalował się sam. Dystyngowana z niezwykłą klasą Aleksandra każdym swym ruchem udowadniała, że sesja z nimi będzie nie tylko...

Wesele i Sesja Ślubna w Pałacu Pstrokonie

Miłosna i naturalna sesja narzeczeńska

Angelika + Hubert | Ich miłosna i naturalna sesja narzeczeńska Ta sesja miłosna powstała w moment, zarówno jeśli chodzi o decyzje, jak i działanie. Tych dwojga stwierdziło, że chce nas — nie tylko na weselu, ale jeszcze przed, czyli na sesji...

Zdjęciowa sesja narzeczeńska Góra Kamieńsk

ocena
28 / 4.6

Film i Fotografia Ślubna w pakiecie

PREMIUM

Nie czekaj, bo warto połączyć te dwie usługi. Wybierając film ślubny i fotografię w pakiecie zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy i kompletną ofertę. Jedną firmę i mniej formalności.

Emocjonalne Filmy Ślubne

Kamerzysta na wesele – uwieczni każdy ruch, cudowny śmiech, odtworzy melodie i barwy tamtych chwil. Wraz z fotografią ślubną stworzą świetny pakiet.