FOTOGRAFIA ŚLUBNA

o smaku, zapachu i barwie

Zdjęcia Ślubne

Chwile ulotnych zachwytów
Często trudno dokonać wyboru miedzy filmem ślubnym, a fotografią ślubną. Każda z opcji jest równie pociągająca i co tu dużo mówić, jest pamiątką na całe życie. Fotografia ślubna, a raczej fotografowane momenty są ulotne jak motyl – niezwykle piękne, subtelne, ale i krótkie w swej egzystencji. Fotograf ślubny chwyta te wzruszenia na zawsze, ukazując podniosłość chwili, zabawę, emocje. Zamknięte w kadrze wspomnienia są kwintesencją tamtej atmosfery – naszych własnych uczuć.

Nie byłbym jednak sobą bez stwierdzenia, że film i fotografia niezmiennie się uzupełniają. W duecie tych dwojga poczujemy tamte smaki, zapachy i emocje.

Oceniają nas

Wybrane zdjęcia ślubne

Zatrzymaj chwilę

Uwielbiamy zdjęcia, które ukazują Wasze emocje i uczucia, którymi się obdarzacie. To pokazuje, że nasza praca została wykonana w sposób jaki sami uwielbiamy, a uwielbiamy szczerość i spontaniczność na Waszych zdjęciach.

Fotograf i Zdjęcia ślubne Fotografia ślubna Łódź Warszawa Bełchatów cały kraj

Wybrane historie ślubne

ZDJĘCIA ŚLUBNE  KAMERZYSTA NA WESELE

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.

Miłosna i naturalna sesja narzeczeńska

Angelika + Hubert | Ich miłosna i naturalna sesja narzeczeńska Ta sesja miłosna powstała w moment, zarówno jeśli chodzi o decyzje, jak i działanie. Tych dwojga stwierdziło, że chce nas — nie tylko na weselu, ale jeszcze przed, czyli na sesji...

Zdjęciowa sesja narzeczeńska Góra Kamieńsk

Fotografia Ślubna i Film ślubny w pakiecie

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher od Malutkiego Świata. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.
Filmy Ślubne dla wymagających

Film ślubny, kamerzysta – uwieczni każdy ruch, cudowny śmiech, odtworzy melodie i barwy tamtych chwil. Wraz z fotografią ślubną stworzą świetny pakiet.

Zawsze razem  |  Film Ślubny

Trailer ślubny, który jest zapowiedzią filmu ślubnego tej przemiłej pary młodej. W skrócie możecie zobaczyć ten wyjątkowy dzień, który obfitował w wiele wspaniałych momentów i wzruszeń. W połączeniu z naszymi zdjęciami ślubnymi powstała piękna pamiątka.
Pamiętaj, że możemy być dostępni gdziekolwiek chcesz. Nasz teren pracy nie ma ograniczeń. Najczęściej robimy filmy i zdjęcia ślubne w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie, kamerzysta, fotografia ślubna, fotograf weselny również za granicą.