FOTOGRAFIA ŚLUBNA

o smaku, zapachu i barwie

Chwile ulotnych zachwytów

Często trudno dokonać wyboru miedzy filmem ślubnym, a fotografią ślubną. Każda z opcji jest równie pociągająca i co tu dużo mówić, jest pamiątką na całe życie. Fotografia ślubna, a raczej fotografowane momenty są ulotne jak motyl – niezwykle piękne, subtelne, ale i krótkie w swej egzystencji. Fotograf ślubny chwyta te wzruszenia na zawsze, ukazując podniosłość chwili, zabawę, emocje. Zamknięte w kadrze wspomnienia są kwintesencją tamtej atmosfery – naszych własnych uczuć.

Nie byłbym jednak sobą bez stwierdzenia, że film i fotografia niezmiennie się uzupełniają. W duecie tych dwojga poczujemy tamte smaki, zapachy i emocje.

Jak wybrać dobrego fotografa ślubnego – zdjęcie prawdę Ci powie

Często tak bywa, że oglądając zdjęcia ślubne rozpływamy się w zachwytach, nad piękną parą młodą, nad wystrojem sali i całej reszcie, która jest zwieńczeniem tego jedynego w życiu dnia. I słusznie, dlaczego jednak niektóre zdjęcia mają w sobie to coś – bardziej niż inne?

Przyczyn jest wiele. Dobry fotograf ma doświadczenie w fotografowaniu takich uroczystości, trzeba bowiem wiedzieć, że reportaż ślubny znacznie różni się od innych, ważne miejsce na liście zajmuje również późniejsza obróbka zdjęć, która jest zajęciem niezwykle pracochłonnym i wymaga dużych umiejętności. Najważniejsze jednak, to styl fotografa, który wyróżnia go spośród całej reszty i powoduje, że zdjęcia są jedyne w swoim rodzaju. Barwy, uwiecznione momenty, mimika twarzy na zdjęciach sprawiają, że tam po prostu jesteśmy, a oglądanie zdjęć nigdy się nie kończy.

Wybrane fotografie

I Ty możesz mieć takie zdjęcia

Uwielbiamy zdjęcia, które ukazują Wasze emocje i uczucia, którymi się obdarzacie. To pokazuje, że nasza praca została wykonana w sposób jaki sami uwielbiamy, a uwielbiamy szczerość i spontaniczność na Waszych zdjęciach.

Fotograf i Zdjęcia ślubne Fotografia ślubna Łódź Warszawa Bełchatów cały kraj

Wybrane historie ślubne

ZDJĘCIA ŚLUBNE KAMERZYSTA NA WESELE

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.

Urocza sesja ślubna w Pałacu Pstrokonie

Ola&Adam | Pałac Pstrokonie   Kiedy podjechali pod Pałac Pstrokonie i wysiedli z samochodu, scenariusz na sesję ślubną namalował się sam. Dystyngowana z niezwykłą klasą Aleksandra każdym swym ruchem udowadniała, że sesja z nimi będzie nie...

Wesele i Sesja Ślubna w Pałacu Pstrokonie

Film ślubny w pakiecie

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.

Film ślubny dla Was

Film ślubny, kamerzysta – uwieczni każdy ruch, cudowny śmiech, odtworzy melodie i barwy tamtych chwil. Wraz z fotografią ślubną stworzą świetny pakiet.

Ślub w Pałacyku | Ania &Jacek | Nieskończenie delikatna opowieść

W malowniczej scenerii przy udziale fantastycznych ludzi celebrujemy Ich wyjątkowy dzień…

Pamiętaj, że możemy być dostępni gdziekolwiek chcesz. Nasz teren pracy nie ma ograniczeń. Najczęściej robimy filmy i zdjęcia ślubne w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie, kamerzysta, fotografia ślubna, fotograf weselny również za granicą.