FOTOGRAF ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotograf Ślubny Łódź Fotograf Na Ślub Warszawa Cały Kraj

Fotograf Ślubny

Dla nas zdjęcia ślubne to chwile ulotnych zachwytów…
Jeśli szukasz fotografa ślubnego lub kogoś, kto zatrzyma te chwile w pięknym wydaniu, to jesteś w odpowiednim miejscu. Nazywam się Paulina i jestem fotografem ślubnym w naszym WeMakeStory.  Wydarzenie, które Was czeka bez wątpienia  jest wyjątkowe, dlatego, aby je uwiecznić, wymaga doświadczonej osoby. Dzień ślubu zdarza się raz, dlatego tak ważne jest, aby był dobrze sfotografowany, bo drugiej szansy nie będzie. Ja jako fotograf weselny muszę być świadoma wielu istotnych rzeczy, jestem w każdym ważnym momencie, będąc jednocześnie jak najbardziej niewidoczna. Nasz reportaż ślubny to nie tylko zdjęcia butów, przysięgi i pierwszego tańca, to historia opowiadająca Wasz dzień ślubu, a tego dnia wszystko jest ważne.

Nasza fotografia to fotografia naturalna, ukazująca emocje w czystej postaci, bo zazwyczaj skupiam się na pokazaniu Waszych uczuć, gości i rodziców. W związku z tym łzy radości i wzruszenie, pierwsze spojrzenie przyszłego męża i ten luz, który spływa na Was po pierwszym tańcu są widoczne na zdjęciach. Chcę, aby zdjęcia ślubne były szczere, ponieważ to jest taka pamiątka, która się nie przeterminuje i po długich latach będzie przywoływać te same szczere emocje.

Podsumowując, jeśli szukasz fotografa na ślub, który będzie przy Was, doradzi, pomoże i zrobi zdjęcia ślubne, wkładając w nie serce, to zadzwoń lub napisz do nas.

Oceniają nas

Fotografia Ślubna

Jaką lubimy?

Uwielbiamy zdjęcia, które ukazują Wasze emocje i uczucia, którymi się obdarzacie. To udowadnia, że nasza praca została wykonana w sposób jaki sami uwielbiamy, a uwielbiamy szczerość i spontaniczność na Waszych zdjęciach.

FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA | FOTOGRAF NA ŚLUB ŁÓDŹ

Nasze Zdjęcia Ślubne

 

 

FOTOGRAF NA WESELE ŁÓDŹ | ZDJĘCIA ŚLUBNE

Wasze historie. Nasze opowieści.

Zanim dokonacie tego ważnego wyboru, czyli fotografa na Wasz ślub, warto zapoznać się z jego portfolio. Najlepiej, jeśli będzie to kilka historii opowiedzianych poprzez reportaż fotograficzny danego fotografa. Nie trudno jest tworzyć piękne pojedyncze zdjęcia. Sztuką jest stworzyć piękny reportaż z całego dnia.

Dwa najważniejsze pytania do fotografa ślubnego

Dwa pytania do Fotografa Ślubnego

Jak pracuje jako fotograf weselny?

Naszą wspólną przygodę w tworzeniu Waszej historii zaczniemy od rozmowy. Chce Was poznać, aby moje fotograficzne zadanie zrealizować jak najlepiej. Każdy jest inny, dlatego taka wstępna rozmowa jest kluczowa, przede wszystkim dlatego, aby poznać Wasze oczekiwania. W dniu ślubu towarzyszę Wam non stop, ale spokojnie, staram się być niewidoczna, aby nie zakłócić Wam czerpania radości z tego cudownego dnia.

Zawsze jestem w stanie pomóc, podpowiedzieć, doradzić, zarówno przed ślubem, w trakcie, jak i po. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz, nie bój się pytać — pytaj śmiało. Dla naszych par mam szereg usług dodatkowych, które można łączyć i nie trzeba decydować się na nie od razu — zero stresu — za miesiąc ślub, a Wy jednak chcecie tą sesję narzeczeńską? Nie ma problemu, umawiamy się, jedziemy i robimy to. Mało tego — wyciśniemy z tej sesji jak najwięcej, tworząc super prezent na podziękowania dla rodziców, czyli np. obraz na ścianę z Waszym zdjęciem lub piękny fotoalbum.

Wiecie już jak pracuję a teraz opowiem Wam, gdzie pracuję. To dla mnie bez znaczenia, ponieważ ograniczenia dla mnie nie istnieją. Jeśli szukacie fotografa ślubnego w Łodzi, fotografa na wesele w Warszawie, czy innym zakątku kraju, nie stanowi to dla mnie problemu.

Co otrzymacie od fotografa ślubnego?

Pełne wsparcie od początku do końca, czyli pomożemy i podpowiemy – przed, w trakcie i po uroczystości.

A do tego…

– od 300 do 500 zdjęć z autorską obróbką, a może i więcej. Zależy to od liczby gości, specyfiki wesele i kilku innych czynników
– super zdjęcia z drona
– minisesję w dniu ślubu
– galerię online
– super ofertę na piękne fotoprodukty, fotoksiążki, fotoalbumy i co tylko Wam się zamarzy
– koszty dojazdu w cenie reportażu ślubnego

i więcej…

– kompletną ofertę! Bo jedna firma, to mniej formalności i stresu
– najwyższej jakości zaplecze sprzętowe
– własne profesjonalne studio
– legalną firmę, a to podatki i Wasze bezpieczeństwo
– profesjonalne i indywidualne podejście
– e-firma, tzn. wszystkie formalności, ustalenia, łącznie z umową możemy załatwić on-line

Film i Fotografia Ślubna w pakiecie

PREMIUM

Szukasz Fotografa i Kamerzysty na wesele w komplecie? Pamiętaj! Wybierając film i fotografię ślubną zyskujesz więcej. Oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz voucher zniżkowy od Malutki Świat.

Filmy Ślubne dla wymagających

 

Film ślubny, kamerzysta na wesele – uwieczni każdy ruch, cudowny śmiech, odtworzy melodie i barwy tamtych chwil. Wraz z fotografem ślubnym stworzą świetną bezcenną pamiątkę!

Pamiętaj, że możemy być dostępni gdziekolwiek chcesz. Nasz teren pracy nie ma ograniczeń. Najczęściej pracujemy i robimy zdjęcia ślubne w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim. Wideofilmowanie, kamerzysta, fotografia ślubna, fotograf weselny Łódź, fotograf na wesele Warszawa również za granicą.