Mroźna sesja ślubna nad morzem, pełna gorących kadrów

SESJA NA PLAŻY W GDAŃSKU

Sesja plenerowa nad morzem w Gdańsku

Kasia i Bartek to para cudownie nietypowa, pełna spontaniczności, radości, z głowami pełnymi fantastycznych pomysłów. Podczas wspólnej rozmowy na temat wyboru miejsca ich pleneru, padło hasło polskie morze. Oczywiście wiedzieliśmy od początku, że to morze będzie trudne do zrealizowania, ale spełni się na pewno, bo to w końcu Kasia i Bartek i ich marzenie. Bardzo chcieli, aby te zdjęcia i ujęcia filmowe były zawarte w ich filmie ślubnym. Miejscem, które wybraliśmy na realizacje tego romantycznego projektu, była plaża Stogi w Gdańsku.

Przy temperaturze 2 stopni, ale z ogromnym zaangażowaniem, głowami pełnymi pomysłów i ciepłem w sercach, udało nam się stworzyć reportaż, na jakim zależało naszej super parze. Kasia jak modelka nie dała się złamać i w smagającym wietrze w pięknej sukni pozowała z ogromnym wdziękiem i klasą. Bartek pozował z tak fantastycznym poczuciem humoru, że sam jego uśmiech podnosił temperaturę o kilka stopni.

Nie było łatwo, ale warto w 100%, nie tylko dlatego, że zrobiliśmy z Kasią i Bartkiem fajny reportaż ślubny obejmujący zdjęcia i film z tej sesji ślubnej, ale przede wszystkim dlatego, że mieliśmy okazje ich bliżej poznać i spędzić długie godziny na świetnych rozmowach.

Zdjęcia z sesji ślubnej na plaży w Gdańsku

 

 

 

ocena
2 / 5

Tomek

Tomek

Filmowiec | Fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: "Życie to są chwile". Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła.

Zapytaj o ofertę!
Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.