FAQ - pytania do kamerzysty i fotografa

O co pytają nas pary młode?

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej padające pytania do kamerzysty na wesele i fotografa ślubnego

PYTANIA DO KAMERZYSTY I FOTOGRAFA  – OGÓLNE

Gdzie można Ciebie/Was spotkać? Skąd jesteście?

Jesteśmy z Bełchatowa. Z miasta w województwie Łódzkim, ale cenimy sobie swobodę, dlatego nie ma dla nas barier w postaci odległości. Jesteśmy mobilni, dlatego swobodnie działamy na terenie całego kraju, a faktem jest, że najczęściej w takich miastach jak Łódź, Warszawa, czy Wrocław.

Swobodnie działamy również w sieci. Jeśli to dla Was ważne, wszystkie formalności związane z wideofilmowaniem oraz fotografią możemy załatwić mailowo bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i pieniądze. Oczywiście cenię sobie również kontakt bezpośredni, dlatego chętnie spotkam się z Wami, aby „obgadać” szczegóły filmu i fotografii ślubnej przy pysznej kawie.

Chcielibyśmy kamerzystę, oraz fotografa z jednej firmy. Czy możemy liczyć u Ciebie na pakiet?

Oczywiście, że tak. Oferujemy pakiet PREMIUM, który zawiera Film i Fotografię Ślubną, które w połączeniu są po prostu tańsze. Mogę również zaoferować Wam plener ślubny, podziękowania dla rodziców, sesje narzeczeńską, a także dowolny klip przedślubny wyreżyserowany według Waszej lub naszej koncepcji. W pakiecie Premium na takie sesje dostaniecie ode mnie odpowiedni rabat. Wystarczy zapytać o naszą ofertę 😀

Do której godziny nagrywacie i robicie zdjęcia na weselu?

Jesteśmy z Wami od początku przygotowań do końca oczepin, dlatego prosimy, aby ważne dla Was momenty, które chcecie uwiecznić odbyły się właśnie przed oczepinami. W umowie mamy zapis, że pracujemy maksymalnie do godziny 1.00  w nocy.

Ile kosztuje dodatkowa godzina nagrywania lub fotografowania poza godzinami zawartymi w umowie?

Dodatkowa godzina pracy, to koszt 300 zł. 

Jak zamierzasz lub zamierzacie się ubrać?

Wszyscy jesteśmy ubrani jednakowo. W każdym sezonie zmieniamy ubiór, jednak zawsze zachowujemy standardy estetyki, ubieramy się tak, aby nie wyróżniać się z tłumu, jednocześnie dostosowując się wizerunkiem do powagi sytuacji.

Ile wynosi zadatek w przypadku podpisania umowy?

W dniu podpisania umowy pobieram zadatek w kwocie 1000 zł.

Jaki jest koszt dojazdu fotografia i kamerzysty?

W dniu ślubu, na terenie całego kraju nie pobieramy kosztów związanych z dojazdem do Was.

Jak zabezpieczasz nasze zdjęcia i ujęcia filmowe przed ich utratą?

Materiały źródłowe aparat zapisuje jednocześnie na dwóch kartach. Po powrocie robię kopie kilku nośnikach, gdzie dodatkowo jeden z nich przebywa w innym fizycznym miejscu niż pozostałe. Do tego istnieje również kopia w chmurze.

Co jeśli sprzęt ulegnie awarii? Jakie jest zabezpieczenie w razie jego awarii?

Posiadamy sprzęt zapasowy na taką ewentualność i chociaż taka sytuacja nie miała miejsca, to uważam, że takie zabezpieczenie jest absolutną koniecznością, nie tylko w przypadku aparatów i kamer, ale całego sprzętu.

Czy istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych opcji po podpisaniu umowy? Do wesela jeszcze rok, a jeśli zmienimy zdanie? Z jakim wyprzedzeniem przed wykonaniem tej usługi musielibyśmy dać Ci znać? Czy ceny za te usługi są stałe? Czy wówczas nadal moglibyśmy rozmawiać o pakietach w niższej cenie?

Jeżeli poszczególne opcje będą dostępne terminowo, to gwarantuje, że je dla Was zrealizujemy. W skład pakietu wchodzi film i fotografia, dlatego pozostałe opcje są dostępne jako usługi dodatkowe.

Co stanie się w przypadku gdy nie będziesz mógł wykonać danego dnia zlecenia?

Życie bywa przewrotne i w razie niedyspozycji poszukam godnego zastępstwa. Znam wielu fotografów i filmowców o podobnej wrażliwości, więc nie musicie się martwić. Dla uspokojenia dodam, że nie zdarzyła się jeszcze taka sytuacja.

Czy możesz nam przesłać wzór umowy?

Oczywiście mogę przesłać taki wzór na adres mailowy.

Mieszkamy poza granicami Polski, czy jest możliwość podpisania umowy drogą elektroniczną, czy konieczny jest bezpośredni kontakt?

Możemy wszystko załatwić drogą mailową. Większość umów (ok. 80%) podpisujemy w ten właśnie sposób, ponieważ pracujemy w różnych miejscach i jest to najszybsza forma. Ja wysyłam podpisaną umowę, a Wy zapoznajecie się z nią, drukujecie, podpisujecie i odsyłacie do mnie w formie skanu lub zdjęcia. Zrobionego choćby telefonem. Oczywiście wcześniej możemy również porozmawiać live za pomocą komunikatora typu Skype.

Jaki jest czas oczekiwania na film ślubny i zdjęcia?

Czas oczekiwania na film ślubny wynosi do 6 miesięcy. Oczywiście staramy się wywiązać z zadania wcześniej. W tym roku średnia oczekiwania to około 90 dni.

Jeżeli chodzi o zdjęcia ślubne, to w praktyce staramy się, aby czas oczekiwania nie przekroczył 3 miesięcy.

Na czym polega mini sesja w dniu ślub?

Mini sesja to taka mała sesja trwająca 20-30 minut. Zazwyczaj robimy ją po pierwszym tańcu, w okolicach domu weselnego. Wystarczy jak będzie troszkę zieleni, czy inne klimatyczne miejsce. Warto ją zrobić, bo to nie zajmuje dużo czasu, ale bardzo urozmaica reportaż o fajne zdjęcia i ujęcia do filmu.

Czy oferujesz sesje narzeczeńskie?

Jak najbardziej oferuje i polecam sesje narzeczeńskie. Jest to fajny czas dla nas, aby się poznać i „oswoić” ze sobą, ale przede wszystkim super pamiątka dla Was i rodziców.

Czy jako kamerzyści na wesele i fotografowie ślubni posiadacie uprawnienia/licencję do nagrywania i fotografowania ceremonii w kościele?

Tak, wszyscy członkowie naszego zespołu posiadają takie licencje.

PYTANIA DO KAMERZYSTY NA WESELE  – FILM ŚLUBNY

Czy możemy Ci zasugerować, abyś zwrócił uwagę na starsze osoby, takie jak nasi dziadkowie?

Oczywiście. Przed podpisaniem umowy proszę Was abyście, wskazali co dla Was jest istotne i na co mam zwrócić uwagę. Drugą szansą są jeszcze ustalenia przed samym ślubem, kiedy wcześniej kontaktuje się z Wami, aby doprecyzować pewne elementy. Możecie wtedy zasugerować, że zależy Wam na ujęciach Waszych dziadków lub innych osób. Pamiętajcie. Zawsze na weselu możecie podejść i zrobić sobie jakiekolwiek ujęcie lub zdjęcie z kimkolwiek chcecie. Jak pisałem wcześniej, lubimy dynamiczne ujęcia z dobrej zabawy, a osoby starsze najczęściej nie biorą w nich udziału. Dlatego warto wcześniej o tym wspomnieć.

Dwóch czy trzech kamerzystów – od czego zależy ilość operatorów i jak wpływa na cenę?

Gwarantuję, że będzie dwóch kamerzystów na weselu, w tym i moja skromna osoba Jeżeli wesele jest bardzo duże, powyżej 250 gości, wówczas proponujemy trzeciego operatora. Dodatkowa opłata to 1000 zł. Oczywiście to nie jest konieczne. We dwójkę też to ogarniemy.

Chcielibyśmy zlecić Ci zrobienie filmu weselnego od A do Z, bez naszej ingerencji. Czy możemy Ci zaufać, że będzie on ciekawy z piękną oprawą muzyczną i ciekawymi ujęciami?

Jestem dla Was i staram się, aby każdy reportaż w postaci filmu ślubnego był inny i wyjątkowy. Ja i moi członkowie zespołu cenimy sobie szeroko pojętą estetykę, dlatego zawsze dostosowujemy środki wyrazu twórczego do Was i Waszego dnia. Robimy wszystko, aby słowo profesjonalizm nie było jedynie zlepkiem liter na białym tle, ale faktem dokonanym, dlatego nasze umowy są niezwykle klarowne, a my jako kamerzyści w czasie ślubu i wesela wtapiamy się w tłum, bo liczy się Wasze zadowolenie i naturalność.

Czynniki obiektywne wpływające na cenę filmu ślubnego.

Nie robimy filmów ślubnych w stylu lat 90-tych, których jeszcze pełno na rynku i których wyznacznikiem jest jedynie cena, nie mająca nic wspólnego z jakością. Wychodzę z założenia, że każda forma wyrazu twórczego jest dziełem i swego rodzaju sztuką, a my jesteśmy rzemieślnikami owych wytworów sztuki. Cena jest wynikiem zarówno czynników obiektywnych, jak i naszego wkładu emocjonalnego i spojrzenia artystycznego. Płacicie nie tylko za sprzęt i kamerzystów je obsługujących, ale też za ich talent, praktykę, wiedzę i wyczucie smaku.

Wpływ na cenę mają:

– Ilość osób zaangażowanych w produkcję ślubną. Są to 2 lub 3 osoby, w zależności jakie usługi zostały zamówione. Większa liczba kamerzystów, to więcej ciekawych ujęć z różnej perspektywy oraz pewność, że każdy szczegół będzie uwieczniony.

– Sprzęt niezbędny przy realizacji Waszego filmu ślubnego. Używamy kamer/aparatów pracujących z przetwornikiem filmowym zapewniającym wysoką jakość obrazu. Przy nagraniach wykorzystujemy również stabilizatory ruchów kamery – gimbale (czasem slidery) dla ciekawych ujęć i płynnych przejazdów kamery oraz cyfrowych rejestratorów audio i wielu, wielu innych narzędzi. Czasem sami sobie się dziwimy, ile tego zabieramy.

– Indywidualne podejście do naszych realizacji. Poświęcamy im odpowiednią ilość czasu, aby Wasz film był Wasz, czyli jedyny w swoim rodzaju, a każda minuta klipu wywoływała ciarki na ciele.

– Jakość oraz nośniki. Otrzymujecie film w wysokiej jakości o wcześniej ustalonej długości, która mieści się w zakresie od 20 do 60 minut. Prywatny link z hasłem do materiałów w sieci. Najwyższą jakość z możliwością pobrania na komputer lub telefon. To łatwy sposób dystrybucji pamiątki wśród gości weselnych, rodziny lub znajomych.

– Profesjonalna rejestracja dźwięku za pomocą rejestratorów i mikroportów bezprzewodowych.

– Licencja na utwory audio.

– Wiele roboczogodzin na postprodukcję i oryginalny montaż.

– Obsługa i ujęcia z drona.

– Podatki i inne koszty prowadzonej działalności.

Co mamy robić podczas filmowania? Czy jest jakiś plan, czy gotowy scenariusz?

W dniu wesela nie będziemy Was w żaden sposób reżyserować. Wszystko toczy się swobodnie i naturalnie, bez wymuszania i dubli. Subtelnie i nienachalnie rejestrujemy całość tak, aby zaufanie, którym nas obdarzyliście nie zostało nadszarpnięte, a atmosfera miła i spontaniczna. Jednak jak wszyscy doskonale wiemy – nic nie przychodzi bez wysiłku. Aby film był ciekawy my kamerzyści podkręcamy kreatywność, natomiast Wy nie unikajcie i nie chowajcie się przed obiektywem, bądźcie sobą i cieszcie się ślubem oraz weselnym klimatem. Wówczas ujęcia będą ciekawe, a efekty świetne.

W skrócie wygląda to tak, że zaczynamy u Pani młodej lub Pana młodego około południa, zależy to od warunków i ustaleń czasowych oraz od odległości z punktu A do punktu B. Następnie ślub, wesele i koniec. To tak ogólnie, ponieważ przed samym ślubem kontaktujemy się z Wami, aby ustalić szczegóły. Jeśli w zakres realizowanych usług wchodzi poślubna sesja plenerowa, wówczas realizujemy ją innego dnia.

Jeżeli w dniu ślubu zdecydujemy się na sesję zdjęciową w plenerze, to czy nagranie filmu podczas tej sesji wlicza się do głównego pakietu?

Tutaj istnieje szansa, że taka sesja odbędzie się już podczas wesela, a przed zachodem słońca, gdzie panują najlepsze warunki do wykonania takiej mini sesji. Potrzebujemy na to około 30 minut, a goście nawet nie zauważą, że Was nie było. Takie zdjęcia w dniu ślubu wykonujemy już w cenie usługi.

Czy oferujesz film w formie teledysku?

Oferujemy wszelakie rozwiązania w zależności od potrzeb czy upodobań. Może to być standardowy film ślubny zawierający wszystkie charakterystyczne elementy, począwszy od przygotowań u Państwa młodych, poprzez ceremonie ślubną, przyjęcie weselne, a skończywszy na oczepinach. Jesteśmy w stanie filmować oraz zmontować dowolny zakres przyjęcia, bądź ceremonii ślubnej według Waszych upodobań. Każdy film ślubny czy klip będzie wyglądał dobrze i każdy będzie inny, wyjątkowy. Trzymam nad tym osobistą pieczę.

– Profesjonalna rejestracja dźwięku za pomocą rejestratorów i mikroportów bezprzewodowych.

– Licencja na utwory audio.

– Wiele roboczogodzin na postprodukcję i oryginalny montaż.

– Obsługa i ujęcia z drona.

– Podatki i inne koszty prowadzonej działalności.

Mamy zaplanowany sam ślub cywilny z małym poczęstunkiem dla zaproszonych gości. Jak długi będzie nasz film?

Jako, że sam ślub cywilny trwa tylko chwilę, to film będzie odpowiednio krótszy niż zwykle. 

Zazwyczaj przygotowania, ceremonia ślubu, poczęstunek, rozmowy z zaproszonymi gośćmi i ewentualna minisesja plenerowa mieści się w około 15 minutach gotowego filmu. To takie maksimum.

Oczywiście cena również będzie niższa i jest ona do indywidualnego ustalenia.

 

Jakiej długości wstawiasz utwory z zabawy na weselu? Jaki masz styl? Nie lubimy długich i monotonnych zabaw.

Mój styl, to dynamiczne kadry i krótkie ujęcia. Sama część zabaw podzielona jest na trzy części, przerwane krótkimi klipami. Tak by zachować brak monotonności. Same utwory taneczne trwają od minuty do dwóch plus inne istotne momenty. Najczęściej skupiamy się na utworach szybkich, tanecznych i z pazurem, które świetnie wpasowują się w klimat filmu. Dzięki temu można pokazać jak super bawiliście się Wy i Wasi goście. Przecież o to chodzi. Prawda?

Czy możemy zobaczyć cały film z jednego ślubu?

Kochani. I tak, i nie 😀 Jako że szanuje prywatność moich par, to staram się nie udostępniać całych filmów online. Jest taka możliwość, ale na osobistym spotkaniu. Myślę, że i Wy nie chcielibyście, aby ktoś wysyłał linka z Waszym pełnym filmem w świat 🤔 Takie mam zasady. Bezpieczeństwo i prywatność na pierwszym miejscu!

Jeżeli chodzi o film o długości do 60 minut, to jego forma wygląda mniej więcej tak:
 
– przygotowania, kościół zmontowane niechronologicznie, czytaj nieszablonowo. Całość do toastu max. 15 minut. Bardziej w formie klipu. Samo kazanie ok 2-4 minut. Najważniejsze i najpiękniejsze słowa.
 
– zabawa taneczna. Sporo utworów tanecznych trwających około 2 minut, zmontowanych w „bit”, a do tego ujęcia z biesiady weselnej i innych momentów. Ta część filmu ślubnego jest najczęściej podzielona na trzy części, między którymi są dwa krótkie przerywniki w formie klipów, plus na końcu klip z kadrami z oczepin, zabawy i ogólnie z przebiegu całego wesela.
 
Całość trwa maksymalnie do 60 minut. Ogląda się szybko i przyjmie
 
A na końcu? Jak to później do mnie piszą… „Tomku dziś mamy rocznice naszego ślubu i oglądamy dziś już trzeci raz nasz film, a do tej pory chyba ze 20 razy. Jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę. Aż łzy lecą…. 🤧”  Dlatego uwielbiam tą pracę 🥰
 
No i oto chodzi 🙂 Ma być zadowalający niedosyt 🤓 Tak, by wracać do tego filmu, tak często jak to możliwe.

Organizujemy ślub i wesele. Jakiej długości filmu ślubnego możemy się spodziewać?

Zazwyczaj moje filmy ślubne trwają nie dłużej niż 60 minut. Tworzymę również krótsze formy, takie jak 20, 30 i 45 minutowe. Jeśli interesuje Was taka forma filmu, to zapraszam do nas. I uprzedzam następne pytanie “Czy zrobisz nam film dłuższy niż godzinny?” Moja odpowiedź brzmi: Nie 😀

Film musi być ciekawy. Tak ciekawy, aby po obejrzeniu czuć było pewien niedosyt. Po którym myślisz sobie… “Świetny film! Muszę obejrzeć go jeszcze raz”. Uwierz mi, często to słyszę od moich par.

A długie, formy nie są ciekawe, są nudne, monotonne i nie w moim stylu.

Czy dysponujecie własnym oświetleniem?

Tak. Dysponujemy lampami, blendami, softboxami i masą innych sprzętów. Ale czy to wszystko będzie potrzebne? No raczej nie, ponieważ staramy się zatrzymać zastany klimat. Tym nie musicie sobie zaprzątać głowy, zrobimy tak by wyszło super. Zaufajcie mi.

Czy sami możemy wybrać utwory do filmu, czy teledysku?

Przedstawiam Wam gotową propozycję, a przy wyborze kieruję się przede wszystkim kwestiami estetycznymi, ale również możliwością legalnego wykorzystania utworu. Nie martwcie się. Zawsze trafiam w gust naszych par i nie zdarzyło się, aby były jakiekolwiek reklamacje.

Chcielibyśmy mieć wpływ na efekt końcowy naszego filmu ślubnego. Czy jest taka możliwość?

Po wysłaniu filmu, mogę dokonać drobnych, kosmetycznych korekt, ale ostateczny kształt i ich zasadność pozostawiam sobie, ponieważ daję sobie prawo do własnej koncepcji i wizji artystycznej. Zazwyczaj klienci wiedzą czego chcą, dlatego koncepcja na film ślubny oraz zdjęcia jest omawiana przy podpisywaniu umowy, w związku z tym nie ma zbędnych nieporozumień przy finalizacji usługi.

Czy nagrywacie gości przy stołach? Pytamy, ponieważ nie podobają się nam filmy z osobami jedzącymi.

Mój styl pracy, to film dynamiczny, bez monotonnych ujęć. Dlatego też, zazwyczaj nie skupiamy się na “siedzących” gościach, ponieważ nie chcemy zaburzać ich prywatności w tym momencie. Jedni odpoczywają po zabawie, inni konsumują posiłek, a jeszcze inni chcą na spokojnie porozmawiać z osobami, których dawno nie widzieli. Oczywiście od czasu do czasu zdarzają się takie ujęcia, jak i inne, np. przy stole wiejskim, fotobudce, itp. W większości skupiamy się na dynamicznych tańcach i dobrej zabawie.

Czy wytniesz nam z filmu kompromitujące gości momenty?

Kiedy skończę prace i film jest gotowy, zawsze wysyłam go Wam w celu akceptacji. Jeśli podczas nagrywania zdarzą się jakieś kompromitujące momenty, możecie mieć pewność, że nie będzie ich w filmie.

Czy jest możliwość otrzymania surowego, niezmontowanego materiału lub nieobrobionych zdjęć?

Nie. Tak jak kucharz nie udostępnia przypraw i produktów, tak i ja nie udostępniam naszych źródłowych materiałów. Otrzymujecie gotowy, przyprawiony film 🙂

PYTANIA DO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO – FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Jak możesz opisać swój styl fotografii?

Zdjęcia są emocjonalne i filmowe, ponieważ łączymy reportaż zdjęciowy z wizją #LooksLikeFilm, czyli filmowym lookiem.

Kto będzie fotografował nasz ślub?

Każde zlecenie fotografowane jest przez naszą kochaną Paulinkę. To nasz wyjątkowy fotograf ślubny.

Ile czasu podczas wesela powinniśmy zarezerwować na zdjęcia z rodziną?

Wszystko zależy od tego z jaką ilością osób chcecie mieć pamiątkowe zdjęcia. Jeśli są to najbliżsi, czyli rodzice, babcia, dziadek, wówczas takie zdjęcia zajmują 10-15 minut. Koniecznie poinformujcie nas o tym ustalając rozkład dnia, wówczas znajdziemy najlepszy czas na tego typu zdjęcia.

Czy oddane zdjęcia będą kolorowe, czy czarno-białe?

Zdjęcia poddane będą autorskiej obróbce, jeśli oglądaliście moją galerię, to super, jeśli nie, to zapraszam do obejrzenia. Zdjęcia są zarówno kolorowe jak i czarno-białe.

Ile zdjęć łącznie otrzymamy?

Otrzymacie od 300 do 500 sztuk obrobionych zdjęć. Z reguły oddajemy około 500 zdjęć z pełnego dnia. Zależy to od ślubu, wesela, ilości gości, ich zachowań gości, czy sytuacji. Do tego dochodzą zdjęcia z sesji przed lub poślubnej.

W jakiej formie otrzymamy zdjęcia?

Wszystkie obrobione zdjęcia otrzymacie w postaci galerii online, ale możecie również zamówić u mnie ekskluzywną fotoksiążkę lub fotoalbum. To możecie zrobić już po samym ślubie. 

Dodatkowo mam w swojej ofercie świetne fotoprodukty, które mogą być cudownym prezentem dla rodziców, na których to umieścicie swoje zdjęcia np. z sesji narzeczeńskiej.

Z produktami możecie się zapoznać pod adresem https://wemakestory.com/fotoprodukty

Czy oferujesz dodatkowe odbitki lub albumy?

Oczywiście, że tak. Przy wspólnej rozmowie podczas podpisywania umowy możecie zdecydować, czy chcecie dodatkowy album tylko dla siebie, czy również dla rodziców, jeśli jednak nie będziecie w stanie zdecydować akurat w tym dniu, to nic nie szkodzi, zdaje sobie sprawę z tego ile ważnych decyzji musicie teraz podjąć. Ja nie chce utrudniać – chce pomóc 🙂 Dlatego kwestie albumu możemy omówić nawet po ślubie.

Czy oferujesz opcję dodatkowego fotografa na ślub?

Zazwyczaj na ślubie pracuje jeden fotograf, jednak w sytuacji gdy wesele jest duże, czyli liczba gości przekracza 250 osób, wówczas jest możliwość pracy dwóch fotografów. Zależy mi na tym, aby wszystkie ważne dla Was chwile i detale zostały uchwycone.

Nie znalałeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się ze mną.

Nasz ostatni wpis na blogu

Wasze historie ślubne

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.

O zachodzie słońca | Sesja Ślubna na Górze Zborów

Plenerowa Sesja Ślubna na Górze Zborów | Paulina + Łukasz Z Pauliną i Łukaszem spotykamy się już któryś raz, za każdym razem towarzyszyły nam inne okoliczności, inne krajobrazy i emocje, zawsze jednak chodziło o jedno — Love, no i troszeczeczkę o...

Sesja ślubna o zachodzie słońca na górze zborów

W pustynnym klimacie | Sesja Ślubna w Łebie

Kasia + Damian | Plener ślubny nad morzem Jako fotograf ślubny, często słyszę „co można jeszcze wymyślić innego, ciekawszego”, „przecież to już było”… Takie rozterki targają Wami, jeśli chodzi o ślubne zdjęcia w plenerze i rzeczywiście kieszeń z...

Sesja Ślubna na Wydmach
Film ślubny w pakiecie z fotografią
Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. Ten pakiet usług to jest, to czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.

Twój Film ślubny może wyglądać właśnie tak

Film ślubny, kamerzysta – uwieczni każdy ruch, cudowny śmiech, odtworzy melodie i barwy tamtych chwil. Wraz z fotografią ślubną stworzą świetny pakiet.

Ślub w Pałacyku | Ania &Jacek | Nieskończenie delikatna opowieść

W malowniczej scenerii przy udziale fantastycznych ludzi celebrujemy Ich wyjątkowy dzień…
1 / 5