Urocza Sesja Ślubna w Pałacu Pstrokonie

Ślubna Sesja Zdjęciowa

Ola + Adam | Pałac Pstrokonie

Kiedy podjechali pod Pałac Pstrokonie i wysiedli z samochodu, scenariusz na sesję ślubną namalował się sam. Dystyngowana z niezwykłą klasą Aleksandra każdym swym ruchem udowadniała, że sesja z nimi będzie nie tylko bajecznie prosta, ale również ciekawa. Ola to jedna z tych szczęściar, które tak po prostu wyglądają jak milion dolarów. Zawsze! Szczęściarzem jest też Adam, z powodu takiej kobiety przy swoim boku, ale i z powodu niewymuszonego sposobu bycia. On jest po prostu zawsze wyluzowany i swobodny. Ta jego można by rzec – obojętność w połączeniu z żarem w oczach Oli stworzyła klimat nieziemski na zdjęciach ślubnych.

Cala sesja ułożyła się w małą historię, był to efekt zupełnie niezamierzony, ponieważ trafiliśmy na dzień pochmurny, dlatego ścigaliśmy się z czasem przed ciemnością.

Zaczęliśmy od cudnych wnętrz pałacu, gdzie zahaczyliśmy o salon, sypialnie i piękne stare schody. Naszej uwadze nie umknęła nawet łazienka i znajdująca się w niej wanna. Ogólny klimat wnętrz robi ogromne wrażenie. Wszystko, nawet detale przeniosły nas do tamtych czasów. Na zewnątrz pałac Pstrokonie i jego otoczenie prezentują się równie imponująco. Malownicze stawy, potężne konary drzew, huśtawki i wszechobecna zieleń powodowały, że pomysły same się narzucały, wręcz brakowało czasu dla nas jako fotografa ślubnego i kamerzysty.

Jako fotograf ślubny mogę śmiało stwierdzić, że ta sesja ślubna była genialna, powstało mnóstwo ciekawych zdjęć i ujęć do filmu ślubnego. Najlepsze jednak było to, że mogliśmy z Olą i Adamem zatrzymać czas i spędzić go wspólnie, tworząc coś, co nie przeminie.

Sesja zdjęciowa odbyła się we wnętrzach Pałacu Pstrokonie oraz plenerze w jego bezpośrednim otoczeniu

ocena
7 / 5

Tomek

Tomek

Filmowiec | Fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: "Życie to są chwile". Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła.

Film i Fotografia w pakiecie

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.