Ślub i Wesele | Szklarnia Grodzisk | Krótki reportaż

fotograficzny reportaż ślubny

Ślub w październiku? Czemu nie?!

Z Pauliną i Szymonem spotkaliśmy się porą jesienną. Październik może być paskudny albo łaskawie ciepły i słoneczny. W ich przypadku nie mogło być inaczej, dlatego było i słońce, i było ciepło, nie tylko w naszych sercach, ale i w pogodzie. Wspomnienie tego dnia, to właśnie bijące ciepło, złoto, masa uśmiechów i totalny luz. Jakby tego było mało… rodzice świetni i goście zabawni, a to wszystko zapakowane w cudny, trochę industrialny klimat, pachnący drewnem i swobodą.

Na pierwszy ogień Szymon, przywitał nas z sercem na dłoni. Od razu złapaliśmy klimat, bo my też z rodzaju otwartych, lubiących ludzi w ogóle, a takich pozytywnych, to już po całości uwielbiamy. U Szymona świadek, najbliżsi kumple i oczywiście rodzice. Polała się whisky, ale tylko troszeczkę, także spokojnie z oburzeniem. Na drugi ogień, ale wcale nie gorszy, a wręcz gorętszy, Paulina. Piękna, swobodna i prawdziwa, myślę, że te trzy słowa to jej kwintesencja. Przy Pauli cudne druhny i jeszcze cudowniejsi rodzice oraz rodzeństwo, ale to nie koniec cudowności, bo był szampan i toasty, a nawet pies.

Wyjazd do kościoła na najważniejszy punkt programu odbywał się w asyście złocistych promieni słonecznych, pomarańczy i czerwieni, czyli kolorów przewodnich całej imprezy zorganizowanej przez Paulinę i Szymona. Trzeba przyznać, że każdy szczegół pasował do siebie idealnie, a całokształt idealnie pasował do tych dwojga zakochanych. W kościele była oczywiście przysięga, masa wzruszenia, ale i radości, bo w końcu przypieczętowało się coś niezwykłego, na co wszyscy tak niecierpliwie czekali. Były życzenia, toast i sto lat, a później to już tylko szaleństwo do białego rana.

Wesele w Szklarni Grodzisk

Zabawa weselna odbyła się w pięknej i efektownej Szklarni Grodzisk, otoczonej mnóstwem zieleni z klimatem pełnym drewna, mnóstwem cudownego zapachu i otwartą przestrzenią.

Jak fotograf ślubny nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do obejrzenia zdjęć z tego niezwykłego reportażu.

 

 

Ślub i Wesele w Szklarni Grodzisk – Fotograf Ślubny

 

 

ocena
2 / 5

Paulina

Paulina

Mama i żona | Fotograf Ślubny

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

ZAPYTAJ O OFERTĘ!
Zapytaj o pakiet Premium w którym masz dwie usługi – Fotografa i Kamerzystę na wesele. To same korzyści – niższa cena, jedna firma i wiele innych.