W pustynnym klimacie | Sesja Ślubna na wydmach w Łebie

plener ślubny nad morzem

Kasia + Damian | Plener ślubny nad morzem

Jako fotograf ślubny, często słyszę „co można jeszcze wymyślić innego, ciekawszego”, „przecież to już było”…

Takie rozterki targają Wami, jeśli chodzi o ślubne zdjęcia w plenerze i rzeczywiście kieszeń z pomysłami robi się pusta, ale tylko wtedy, gdy ogranicza nas wyobraźnia.

Co prawda Kasia i Damian wiedzieli od początku, czego chcą, czyli sesji ślubnej w Łebie na wydmach, co wprawiło nas w stan wyczekiwania na to filmowo-zdjęciowe wydarzenie, ponieważ uwielbiamy pustynny klimat.
Jednakże, aby nie było zbyt kolorowo, jak to nad polskim morzem, przywitała nas aura niekoniecznie idealna. Początek był trudny, pobudka 5 rano, 5 kilometrów pieszo na wydmy ze sprzętem i z duszą na ramieniu, ponieważ słońce nie zamierzało zaszczycić nas swoją obecnością i oczywiście obawa przed deszczem, bo to polskie morze przecież…

Zdaje mi się jednak, że zasłużyliśmy sobie na jakąś przychylność, ponieważ ta sesja ślubna na wydmach bez słońca wyszła fenomenalnie. Słowiańska uroda Kasi i jej blond włosy dawały taki blask, że słońce nie było nam potrzebne, z kolei uśmiech Damiana i jego dobry humor wprawiał wszystkich w fajny nastrój.

Nie twierdzę, że zawsze się uda, ale dobre chęci, zapał i upór sprawiają, że można i trzeba robić to, co się kocha, nawet jeśli czasem wiatr w oczy wieje.

Dzisiaj efekty w postaci zdjęć ślubnych na wydmach w Łebie, a za niedługo film ślubny, a w zasadzie zapowiedź, trailer ślubny z tej sesji ślubnej na wydmach.

Otuleni Piaskiem | Zwiastun Ślubny

 

ocena
5 / 5

Paulina

Paulina

Mama i żona | Fotograf Ślubny

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

ZAPYTAJ O OFERTĘ!
Mamy dla Ciebie świetny pakiet PREMIUM. To same korzyści – niższa cena, jedna firma, kompletna oferta. Zapytaj o nią!