O zachodzie słońca | Sesja Ślubna na Górze Zborów

sesja plenerowa o zachodzie słońca

Plenerowa Sesja Ślubna na Górze Zborów | Paulina + Łukasz

Z Pauliną i Łukaszem spotykamy się już któryś raz, za każdym razem towarzyszyły nam inne okoliczności, inne krajobrazy i emocje, zawsze jednak chodziło o jedno — Love, no i troszeczeczkę o zdjęcia i film 😀

Pierwsza była sesja narzeczeńska, później wiadomo… ślub i wesele aż w końcu przyszedł czas na ślubną sesję plenerową. Łukasz i Paulina wybrali lokalizację, czyli miejsce, które wymarzyli sobie na plener i szczerze przyznam, że trafili w dziesiątkę. Jak oni cudownie wtopili się w tę scenerię… ale od początku.

Sesja odbyła się na Górze Zborów. Góra ta to skaliste wzgórze w obrębie wsi Podlesice w województwie śląskim. To niezwykle malownicze oraz popularne miejsce, a także jeden z najpiękniejszych punktów widokowych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Od początku celowaliśmy w złote godziny, późnym popołudniem, dlatego musieliśmy liczyć się z faktem, że zastaniemy tam również inne pary. Konieczność czekania na swoją kolej robienia zdjęć, gdy najpiękniejsze światło w ciągu całego dnia ucieka, to trudne doświadczenie, na szczęście jednak nasze nerwy nie zostały poddane tej próbie.

Mieliśmy kilka punktów obowiązkowych, jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie cyknęli spaceru i skradzionego buziaka, rozwianych włosów i szczerego uśmiechu. A co to za fotograf ślubny, który nie cyka takich zdjęć 😃 A my przecież, kochamy te naturalne zdjęcia i zawsze będziemy polować na te niepozowane. Słońce było nieco kapryśne, jednak zaszczyciło nas na koniec swoją obecnością, pozwalając złapać ten złoty klimat. Paula była trochę nie w humorze z powodu chwilowych kłopotów zdrowotnych, ale nawet te przeciwności nie zepsuły klimatu i efektu.

Tak więc, zapraszam do oglądania. Enjoy.

Teledysk Ślubny i  Zdjęciowa Sesja Ślubna na Górze Zborów

W Świetle Zachodzącego Słońca | Trailer Ślubny

ocena
21 / 5

Paulina

Paulina

Mama i żona | Fotograf Ślubny

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

ZAPYTAJ O OFERTĘ!
Zapytaj o pakiet Premium w którym masz dwie usługi – Fotografa i Kamerzystę na wesele. To same korzyści – niższa cena, jedna firma i wiele innych.