Sesja narzeczeńska wśród łąk i lasów. Początek wspólnej historii.

FILMOWE PODZIĘKOWANIA I ZDJĘCIOWA SESJA NARZECZEŃSKA

Spotkała nas mega przyjemność zrobienia sesji narzeczeńskiej wraz z filmowymi podziękowaniami dla rodziców, tej naprawdę fantastycznej parze. Robienie ujęć do filmu i zdjęć na takich sesjach jest przez nas szczególnie lubiane, gdyż tak naprawdę jest wstępem do całej tej fantastycznej historii, która ich czeka. Jest miłosną zapowiedzią czegoś wyjątkowego i emocjonalnego. Gdy zobaczyliśmy Paulinę i Łukasza, wiedzieliśmy od razu, że będzie bardzo emocjonalnie i elektryzująco. Nie pomyliliśmy się.

Sesja zrobiona była u schyłku lata w miejscowości, z której pochodzą Ci zakochani i która jest im szczególnie bliska. Paulinie i Łukaszowi szczególnie zależało na czasie, ponieważ gotowe zdjęcia chcieli mieć w miesiącu, w którym się poznali, czyli październiku.

Otoczeni zielenią i ciepłem zachodzącego słońca, wśród łąk i lasów przemierzaliśmy ścieżki ich wspólnych wspomnień. Podczas tego spaceru i fantastycznej rozmowy powstała fotograficzna i filmowa relacja o ich nie zawsze łatwych początkach, latach wzajemnych starań o siebie i pielęgnowaniu tej kiełkującej miłości. Na fotografiach widzę bezgraniczne oddanie, wewnętrzną walkę i strach o siebie nawzajem, nadzieję, że będzie im dane przeżyć wspólnie milion lat, ale i pewność, że tak się stanie. A na filmie? Podziękowali swoim kochanym rodzicom za trudy i wyrzeczenia związane z ich wychowaniem. Za chwile dobre i złe. I wiecie co? Podczas projekcji tych podziękowań na weselu, rodzice się popłakali! Czy może być lepszy prezent?

Paulina i Łukasz są parą bardzo młodych ludzi z ogromnymi pokładami miłości. I mimo ich młodego wieku, niejedna para mogłaby brać z nich przykład.

Ta sesja jest jedną z naszych ulubionych i pewnie już tak zostanie. Przy okazji uchwycone kadry filmowe urozmaiciły ich finalny film ślubny. Z resztą zobaczcie sami.

Oto oni! Paulina i Łukasz podczas swojej sesji narzeczeńskiej

Filmowe podziękowania dla rodziców i sesja narzeczeńska

Takie podziękowania dla rodziców, to chyba jeden z najlepszych prezentów jaki można im podarować w trakcie swojego wesela. Prawdziwość i szczerość. Tego nie można utrwalić inaczej.

ocena
4 / 5

Tomek

Tomek

Filmowiec | Fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: "Życie to są chwile". Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła.

Film i Fotografia w pakiecie

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.