POZNAJ MNIE, POZNAJ NAS

“Każda historia jest wyjątkowa, ponieważ każda jest inna, każdy z nas jest inny”

Tomek

Filmowiec i fotograf. Podobno jestem wiecznym optymistą z niekonwencjonalnym poczuciem humoru. W życiu kieruje mną intuicja oraz umiejętność pokonywania barier w myśl zasady – chcieć znaczy móc. Robię to, co kocham i jestem wdzięczny, że wychodząc ze strefy pozornego komfortu – stworzyłem WeMakeStory i mogę być w tym miejscu. Dziękuje za niekończącą się przygodę, za ludzi, których podczas tej przygody poznałem i wciąż poznaje oraz za czas, który mogę z nimi dzielić. Moje życie jest pełne zatrzymanych momentów – moich własnych oraz Waszych, wciąż tworzą się nowe. Nie wiem, czy jest dzięki temu bogatsze, ale bywa niezwykle wzruszające. Kocham życie, moją rodzinę i najskrytsze zakątki naszego świata.

Paulina

 

Niezastąpiona, gdy trzeba uchwycić emocje, obecna zawsze w odpowiednim czasie i miejscu. Kocha zdjęcia i pokazane na nich uczucia. Uwielbia wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną, zdrową kuchnię oraz zdrowy styl życia, ale nie tak jak myślisz – życie musi mieć smak. Pani fotograf, a prywatnie mama i moja żona, uwielbiająca czas spędzony z najbliższymi.

 

Filozofia WeMakeStory

Życie, dzięki temu jest takie cudowne, ponieważ lubi nas zaskakiwać. Tylko my możemy zdecydować, które momenty zostaną z nami na zawsze. U każdego człowieka w życiu jest taki czas, w którym musi dokonać wyboru, zdecydować co jest dla niego najlepsze, albo nie… Jeśli jest coś, co kochamy robić, decyzja wydaje się być prosta, nie zawsze jednak podążamy za tym głosem, bowiem przy takich decyzjach z serca zawsze istnieje ryzyko.

Jesteśmy pewni, że każda historia jest wyjątkowa, ponieważ każda jest inna, każdy z nas jest inny. Mając tego świadomość, mając pasję tworzenia i głowę pełną pomysłów – wciąż poznajemy nowe, fantastyczne osoby, dzięki którym mamy zaszczyt zatrzymywać ich chwile. Dlatego zapraszamy i Ciebie.

Pozostali pasjonaci

Oto wspaniałe osoby z którymi jest mi dane współpracować, żyć i dzielić się swoją pasją. Dzięki tym fantastycznym ludziom życie stało się prostsze i ciekawsze, bo razem możemy się rozwijać i iść do przodu.

Michał

Niekonwencjonalny i wciąż dążący do nieustannej perfekcji indywidualista. Wyjątkowo wrażliwy na piękno i zawsze gotowy by je pochwycić. Zawsze uśmiechnięty, kochający pracę z ludźmi oraz uwiecznianie ich prawdziwych emocji.

Mariusz

Nieoceniony w każdej dziedzinie życia, z naciskiem na niezbędny. Jego uwadze nic nie umknie, bo to najmniejsze szczegóły czasem odgrywaj największą rolę. Lubiący ludzi i uśmiechnięty – zagwarantuje niezbędną dawkę dobrego humoru. Ale przede wszystkim zawsze pierwszy, szukający niepowtarzalnych ujęć, nowych wrażeń danej chwili i o krok właśnie przed tą całą resztą.

Masz pytania?

Sprawdź o co pytają mnie nasze pary, a być może uzyskasz swoją odpowiedź.

Wasze historie ślubne

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.

Urocza sesja ślubna w Pałacu Pstrokonie

Ola&Adam | Pałac Pstrokonie   Kiedy podjechali pod Pałac Pstrokonie i wysiedli z samochodu, scenariusz na sesję ślubną namalował się sam. Dystyngowana z niezwykłą klasą Aleksandra każdym swym ruchem udowadniała, że sesja z nimi będzie nie...

Czytaj więcej
Wesele i Sesja Ślubna w Pałacu Pstrokonie