Nasza filozofia. Kim jesteśmy i co robimy.

Filozofia WeMakeStory

Życie, dzięki temu jest takie cudowne, ponieważ lubi nas zaskakiwać. Tylko my możemy zdecydować, które momenty zostaną z nami na zawsze. U każdego człowieka w życiu jest taki czas, w którym musi dokonać wyboru, zdecydować co jest dla niego najlepsze, albo nie… Jeśli jest coś, co kochamy robić, decyzja wydaje się być prosta, nie zawsze jednak podążamy za tym głosem, bowiem przy takich decyzjach z serca zawsze istnieje ryzyko.

Jesteśmy pewni, że każda historia jest wyjątkowa, ponieważ każda jest inna, każdy z nas jest inny. Mając tego świadomość, mając pasję tworzenia i głowę pełną pomysłów – wciąż poznajemy nowe, fantastyczne osoby, dzięki którym mamy zaszczyt zatrzymywać ich chwile. Dlatego zapraszamy i Ciebie.

Kim jesteśmy?

Paulina i Tomek

Mamy na imię Paulina i Tomek. Jesteśmy parą, a w zasadzie małżeństwem i wiemy doskonale jak ważny, to dla Was dzień. Bo dzień ślubu to wspaniały czas dla gości, Waszych rodziców i przede wszystkim Was. Dwojga zakochanych w sobie ludzi, którzy zamierzają iść swoją wspólną drogą, która to będzie tworzyć niepowtarzalną historię 🥰 Tak jak my! I z tej perspektywy zdajemy sobie sprawę, jak ważnym zadaniem jest zachowanie tego dnia, nie tylko w naszej pamięci, ale za pomocą uchwyconych kadrów, które oddadzą te momenty i będą z Wami przez całe życie. Kochamy filmy i zdjęcia, gdzie ukazane są Wasze uczucia, dlatego razem stworzyliśmy WeMakeStory, aby tworzyć historie. Wasze historie! Jedyne i niepowtarzalne 💕

Kilka słów od każdego z nas…

Paulina Fotograf

Paulina

Podobno jestem niezastąpiona, gdy trzeba uchwycić emocje i obecna zawsze w odpowiednim czasie i miejscu. Tak mówią 😉 Ponadto kocham zdjęcia i pokazane na nich uczucia. Uwielbiam wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną, zdrową kuchnię oraz zdrowy styl życia, ale nie tak jak myślisz – życie musi mieć smak. W pracy jestem panią fotograf, a prywatnie mamą i żoną, uwielbiającą spędzać czas z najbliższymi.
Tomek Filmowiec Ślubny

Tomek

Filmowiec i fotograf. Podobno jestem wiecznym optymistą z niekonwencjonalnym poczuciem humoru. W życiu kieruje mną intuicja oraz umiejętność pokonywania barier w myśl zasady – chcieć znaczy móc. Robię to, co kocham i jestem wdzięczny, że wychodząc ze strefy pozornego komfortu – stworzyłem WeMakeStory i mogę być w tym miejscu. Dziękuje za niekończącą się przygodę, za ludzi, których podczas tej przygody poznałem i wciąż poznaje oraz za czas, który mogę z nimi dzielić. Moje życie jest pełne zatrzymanych momentów – moich własnych oraz Waszych, wciąż tworzą się nowe. Nie wiem, czy jest dzięki temu bogatsze, ale bywa niezwykle wzruszające. Kocham życie, moją rodzinę i najskrytsze zakątki naszego świata.
Masz pytania?
Sprawdź o co pytają mnie nasze pary, a być może uzyskasz swoją odpowiedź.

Wasze historie ślubne

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.