FILM ŚLUBNY

nieszablonowy, a emocjonujący

Wideofilmowanie

Łódź Warszawa Bełchatów cały kraj

Gdy w powietrzu unosi się miłość

Życie jest nieprzewidywalne piękne i w tym jest jego sens. Niestety pamięć bywa zawodna i często zdarza się, że odtwarzamy w głowie szczątki obrazów, słów, gestów… ile dalibyśmy wtedy, aby przeżyć to jeszcze raz. Film ślubny jest jednym z przeżyć, którego po prostu nie można skazać na zapamiętane jedynie – urywki scen. Sam ślub i przysięga są szczególnie emocjonalne i piękne w swej szczerości, że po latach niewątpliwie każdy doceni pamiątkę w postaci filmu ślubnego i będzie mógł poczuć tamtą atmosferę, otulając się magicznymi wspomnieniami.

Jako kamerzysta ślubny spotykam się na co dzień z zadowoleniem moich par z dokonanego wyboru, ponieważ kiedy emocje się uspokoją, kurz opadnie, suknia zawiśnie w szafie, goście się rozejdą, a my wrócimy do swoich obowiązków, jedyne co nam zostanie to zdecydowanie film, który przywróci biel sukni i jej spektakularny wygląd, pokaże bawiących się rodziców, ciocie, wujków i nas samych, młodych i zakochanych. I nieważne, skąd jesteś. Czy to jest Łódź, Warszawa, czy całkiem inne miejsce naszego kraju – zapamiętaj, jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Jeden oddech. Jedno słowo… | Natalia i Mateusz | Zwiastun filmu ślubnego

W magicznym miejscu, pięknej scenerii i przy pięknej pogodzie powstał ten wzruszający film. Jest to zapowiedź filmu ślubnego, która wprowadza nas do wyjątkowej historii. Historii pełnej uczucia, zaufania i miłości.

Wstęp do opowieści | Ania i Jacek | Zwiastun filmu ślubnego

Piękna Pani Młoda, przystojny Pan Młody, piękny pałacyk, doprawdy to musiało się udać.

Miłość, to morze uczuć | Paulina i Radek | Sesja poślubna

Miłość! To morze pełne uczuć, emocji i ludzi takich jak Paulina i Radek. Zobaczycie to w ich emocjonalnym zwiastunie. Jest, to zapowiedź ich filmu ślubnego.

 Historia dwojga wspaniałych ludzi | Marzena + Sebastian | Wideofilmowanie

Krótka historia dwojga wspaniałych ludzi, których życie połączyło w niebanalnie fajny sposób. Są dowodem na to, że dzielące kilometry mogą zbliżać, a autostrada stać się symbolem miłości.

Zapowiedź prawdziwej historii | Asia i Kamil | Trailer ślubny

Oto wspomnienie szczerych uśmiechów, zabawy i czystej miłości. Miłości, którą było warto uwiecznić.

Prawdziwy muzyczny teledysk | Kamila i Łukasz | Film ślubny

Bardzo trudno jest opisać miłość, to jakbyśmy chcieli opisać smak pysznego owocu. Mimo ogromnych starań i mnóstwa słów, właściwie nie jesteśmy w stanie oddać jego prawdziwego smaku i słodyczy. Kamila i Łukasz potrafią pokazać łączące ich uczucie, to ich żywioł, który jak tornado porywa emocje, wzruszenie, zmysłowość i miłość w ich własny wir.

Miłość, której nie można się przeciwstawić | Żaneta i Przemek | Plener ślubny

Natura to prawdziwa rozkosz, zapach lasu i smak wody. To również miłość, której nie można się przeciwstawić. Dlatego postanowiliśmy nagrać tę sesję ślubną nad wodą. Było ciepło, dziko i zabawnie. To miała być taka normalna romantyczna sesja, a stworzyliśmy coś troszkę w innym klimacie. Kochani zobaczcie, tę krótką zapowiedź filmową naszej pary.

Ulotne i niepowtarzalne momenty |  Filmowy Dzień Ślubu

To był dzień pełen emocji, niepowtarzalnych momentów i ulotnych chwil. Chwil zapisanych dla tych dwojga zakochanych ludzi. Były one z nami podczas przygotowań, ślubu i zabawy weselnej. I dlatego dla Oli i Michała stworzyliśmy pamiątkę w postaci filmu ślubnego, bo w końcu kamerzysta na weselu, to must have każdej Młodej Pary. A wszystko to w kilkuminutowym materiale filmowym.

Tajemniczy Zamek Książ | Marzena i Mateusz | Kamerzysta na wesele

Sentymentalnie na zamkowym dziedzińcu Marzena i Mateusz w futurystycznym spojrzeniu na film ślubny. Miłość różne ma oblicza, a tych dwoje jest wcieleniem jednej z nich.

Nieskończenie delikatna opowieść | Ania i Jacek | Teledysk ślubny

W malowniczej scenerii przy udziale fantastycznych ludzi celebrujemy Ich wyjątkowy dzień. Doprawdy było niezwykle przyjemnie, jednocześnie elegancko i szampańsko. W konsekwencji przeżywamy wciąż na nowo te delikatne i ulotne chwile w filmie ślubnym Ani i Jacka.

Jak wybrać dobrego kamerzystę – diabeł tkwi w szczegółach

Dzień ślubu dla większości oprócz tego, że jest oczywiście wyjątkowy, bywa również nieco stresujący. Wszystko jest zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Profesjonalny kamerzysta nie pozwoli aby jego obecność jeszcze bardziej Cię stresowała, nie będzie również zmieniał czegokolwiek, czy kazał się dostosować. W naturalny i subtelny sposób uwieczni każdą z tych wyjątkowych chwil, zwróci uwagę na detale, uchwyci momenty wzruszenia, pokaże Waszą miłość i zachowa te uczucia na zawsze. Niewątpliwie dobry kamerzysta jest niezauważalny i wtapia się w naturalny przebieg uroczystości. Dlatego warto postawić na profesjonalne wideofilmowanie.

Podziękowania dla rodziców | Emisja w programie Pytanie na Śniadanie

W programie Pytanie na śniadanie na antenie TVP2 wzięła udział Ola, z którą mieliśmy okazje i przyjemność współpracować. Opowiadała w nim jak wspólnie z Michałem podziękowali swoim rodzicom na weselu. Cały wywiad i nasz filmik możecie zobaczyć tutaj.

Wyjątkowe i szczere podziękowania dla rodziców | Kasia i Patryk

Jak podziękować swoim bliskim i cudownym rodzicom? Filmowe podziękowania dla rodziców, to fenomenalna pamiątka i sposób w jaki można to uczynić. Pokazali nam to Kasia i Patryk, którzy z wielką śmiałością wyznali swoje podziękowania.

Panna młoda o zmierzchu | Sesja ślubna

Opowieść z pachnącego lasu, urokliwa a zarazem tajemnicza. Zieleń, szum wody i ona, czyli krótka zapowiedź szczęśliwych chwil.

Od niej dla niego | Niespodzianka Ślubna

Kobieta słaba płeć? Nic bardziej mylnego! Teraz bywają silne, piękne i niezwyciężone. Zapraszamy na krótki film o delikatności zamkniętej w pięknym i niebanalnym opakowaniu. Krótka niespodzianka filmowa dla swojego męża od Ani. Wideofilmowanie inaczej.

Fotografia Ślubna w pakiecie

Jeśli interesuje Cię również fotografia ślubna, to mam dla Ciebie super propozycje. Wybierając film i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. W pakiecie taniej.

Wasze historie ślubne

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.

Urocza sesja ślubna w Pałacu Pstrokonie

Ola&Adam | Pałac Pstrokonie   Kiedy podjechali pod Pałac Pstrokonie i wysiedli z samochodu, scenariusz na sesję ślubną namalował się sam. Dystyngowana z niezwykłą klasą Aleksandra każdym swym ruchem udowadniała, że sesja z nimi będzie nie...

Czytaj więcej
Wesele i Sesja Ślubna w Pałacu Pstrokonie

Nasze wyjątkowe zdjęcia ślubne

Nasza fotografia ślubna to nie tylko klatka robiona po klatce dla uzyskania jakiegoś efektu. Jakieś zdjęcia nas nie interesują! Wierzymy, że Was również nie! Robimy zdjęcia mające smak, zapach i barwę… Do tego kamerzysta | film ślubny i będzie to wyjątkowe połączenie.

Masz pytania?

Jeżeli tak, to sprawdź o co pytają mnie nasze pary, a być może uzyskasz swoją odpowiedź na tematy związane z filmem, fotografią ślubną, czy choćby kamerzystą na wesele.

Należymy do

ŚWIATOWEGO STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW ŚLUBNYCH

Pracujemy w całym kraju. Najczęściej w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie, kamerzysta, fotograf ślubny również za granicą.