FILM ŚLUBNY | kamerzysta ślubny

emocjonujący i nieszablonowy
Film Ślubny Łódź Kamerzysta Ślubny Warszawa Cały Kraj

Emocjonalne Filmy Ślubne

Gdy w powietrzu unosi się miłość
Cześć nazywam się Tomek i jestem filmowcem ślubnym w naszym WeMakeStory. Uważam, że życie jest nieprzewidywalne i czasem szalone, bez wątpienia w tym tkwi jego piękno i sens. Niestety nasza pamięć bywa zawodna i często zdarza się, że odtwarzamy w głowie szczątki obrazów, słów i gestów… ile dalibyśmy wtedy, aby przeżyć to jeszcze raz. Filmowanie ślubów to taka trochę misja, ponieważ stajemy na straży wyjątkowych chwil.

Dzień ślubu jest tak ważnym wydarzeniem i przeżyciem, którego po prostu nie można skazać na zapamiętane jedynie – urywki scen. Sam ślub i przysięga są szczególnie emocjonalne i piękne w swej szczerości, że bez wątpienia po latach, każdy doceni pamiątkę w postaci filmu ślubnego i będzie mógł poczuć tamtą atmosferę, otulając się magicznymi wspomnieniami.

Jako kamerzysta ślubny spotykam się na co dzień z zadowoleniem moich par z filmu ślubnego, ponieważ kiedy emocje się uspokoją, kurz opadnie, suknia zawiśnie w szafie, goście się rozejdą, a my wrócimy do swoich obowiązków, jedyne co Wam pozostanie to zdecydowanie film, który przywróci biel sukni i jej spektakularny wygląd, pokaże bawiących się rodziców, ciocie, wujków i nas samych, młodych i zakochanych.

I nieważne, skąd jesteś. Czy szukasz kamerzysty ślubnego z Łodzi, z Warszawy, czy z całkiem innego miejsca naszego kraju – zapamiętaj, jesteśmy tutaj dla Ciebie i zajmiemy się wideofilmowaniem tego wyjątkowego wydarzenia!

Oceniają nas

Kamerzysta Ślubny

Filmowe Historie Ślubne
Oto nasze historie ślubne, w które włożyliśmy dużo serca, bo zależy nam na tym, aby zapamiętać ten dzień w nieszablonowym, a wręcz filmowym stylu. Jest tutaj masa łez, uśmiechu i radości. To wszystko kryje się w jednym słowie – MIŁOŚĆ.

Zawsze razem  | Kasia + Patryk | Pałac Tłokinia | Trailer ślubny

Ten wyjątkowy dzień obfitował w wiele wspaniałych momentów, wiele niezapomnianych chwil i wiele, wiele miłości. W ten dzień wszystko było piękne. Przygotowania w pięknych wnętrzach, ceremonia ślubu w przepięknej katedrze, a samo wesele odbyło się w eleganckim Pałacu Tłokinia. Do tego pełno kwiatów i cudowna dekoracja.  Ale to wszytko było tylko bladym dodatkiem na tle niezwykle barwnej pary młodej, która przebiła wszystko. Z resztą zobaczycie sami w trailerze ślubnym, który jest zapowiedzią ich filmu ślubnego.

Tutaj! W tej chwili. Z Tobą ja | Kasia i Bartosz | Teledysk Ślubny

Jak brzmią słowa piosenki “Tarzam się jak fala, czy mogę zostać w twoim oceanie? Spaliłbym się jak płomień, lecz Twoje oczy trzymają mnie zamrożonego… Tutaj, w tej chwili, z Tobą ja… ”  Kasia i Bartek dosłownie w zwolnionym tempie złożyli swoje świadectwo miłości. W dniu realizacji tego klipu, filmu ślubnego było dość chłodno i wietrznie, ale nie opuszczał nas dobry nastrój. Wręcz przeciwnie, był ten “fun” i masa fajnej zabawy 😂. Jako kamerzysta na wesele sprawia mi wiele radości praca z moimi parami młodymi, które mają tak świetne poczucie humoru, a nagranie do tej filmowej sesji ślubnej powstało w Gdańsku na plaży Stogi. A teraz zobaczcie sami ich własną zapowiedź tej niepowtarzalnej historii, zawartej w kadrach tego trailera ślubnego. Enjoy 😀

Emocjonalna Sesja Miłosna | Paulina i Łukasz | Kamerzysta ślubny

Tak! To jest sesja miłosna na miarę wyciskacza łez. Kilka nieoczywistych kadrów ślubnych i poruszająca ścieżka dźwiękowa. Filmik powstał na bazie sesji narzeczeńskiej i podziękowań dla rodziców. A wyszło? No naszym zdaniem przecudnie 😍 Sami zobaczcie!

Chodź opowiem Ci bajkę | Asia i Czarek | Wideofilmowanie

Zobaczcie ten emocjonujący klip z sesji ślubnej, która odbyła się w pomarańczowo złotych barwach. Barwach miłości. Zdjęcia do tego teledysku ślubnego zrealizowaliśmy w super miejscu jakim jest Ogród Botaniczny w Powsinie. Ogród ten jest pełen niespotykanych roślin, cudownych miejsc jak oranżeria, czy szklarnia w których można zrealizować wiele pięknych zdjęć podczas plenerowych sesji poślubnych.  W czasie gdy robiliśmy ujęcia do tego filmu, teledysku ślubnego zastaliśmy przecudną pogodę, pełną ciepłych kolorów, które tylko podkreśliły gorącą miłość Asi i Czarka. Jako kamerzysta na wesele i fotograf ślubny staraliśmy się to pokazać. Chyba się udało!

Jeden oddech. Jedno słowo… | Natalia i Mateusz | Zwiastun filmu ślubnego

W magicznym miejscu, pięknej scenerii i przy pięknej pogodzie powstał ten wzruszający film. Dla tych zakochanych była, to niepowtarzalna okazja, aby wyznać sobie miłość. I dlatego kochamy naszą pracę, bo możemy być świadkami takich ceremonialnych chwil, bo to jest takie prawdziwe i szczere.  Obejrzycie proszę, tą zapowiedź ich filmu ślubnego, która wprowadza nas do tej wyjątkowej historii. Historii pełnej uczucia, zaufania i miłości. Taki trailer ślubny, to piękna pamiątka każdej pary młodej.

I tak zaczyna się historia pewnej miłości | Kasia + Konrad | Sesja ślubna w górach

Ten dzień zaowocował dawką pozytywnych emocji, radości i miłości tych dwojga wspaniałych ludzi. Tą miłość dosłownie było czuć. I nie dlatego, że oddychaliśmy cudownym powietrzem jakie nam towarzyszyło w naszych pięknych Tatrach. Z każdym ujęciem, czuliśmy jak Oni są w sobie zakochani, rozgrzewają się aż do czerwoności, gdy są obok siebie. Z resztą zobaczcie sami, bo to nie są puste słowa. Kasia i Konrad w swojej filmowej sesji poślubnej na Rusinowej Polanie.

Miłość, to morze uczuć | Paulina i Radek | Film Ślubny Warszawa

Miłość! To morze pełne uczuć, emocji i ludzi takich jak Paulina i Radek. Zobaczycie to w ich emocjonalnym zwiastunie. Jest, to zapowiedź ich filmu ślubnego.

Wstęp do opowieści | Ania i Jacek | Zwiastun filmu ślubnego

Piękna Pani Młoda, przystojny Pan Młody, piękny pałacyk, doprawdy to musiało się udać.

Historia dwojga wspaniałych ludzi | Marzena + Sebastian | Wideofilmowanie Łódź

Krótka historia dwojga wspaniałych ludzi, których życie połączyło w niebanalnie fajny sposób. Są dowodem na to, że dzielące kilometry mogą zbliżać, a autostrada stać się symbolem miłości.

Prawdziwy muzyczny teledysk | Kamila i Łukasz | Film ślubny Warszawa

Bardzo trudno jest opisać miłość, to jakbyśmy chcieli opisać smak pysznego owocu. Mimo ogromnych starań i mnóstwa słów, właściwie nie jesteśmy w stanie oddać jego prawdziwego smaku i słodyczy. Kamila i Łukasz potrafią pokazać łączące ich uczucie, to ich żywioł, który jak tornado porywa emocje, wzruszenie, zmysłowość i miłość w ich własny wir.

Zapowiedź prawdziwej historii | Asia i Kamil | Kamerzysta Ślubny Łódź

Oto wspomnienie szczerych uśmiechów, zabawy i czystej miłości. Miłości, którą było warto uwiecznić.

Nieskończenie delikatna opowieść | Ania i Jacek | Teledysk ślubny

W malowniczej scenerii przy udziale fantastycznych ludzi celebrujemy Ich wyjątkowy dzień. Doprawdy było niezwykle przyjemnie, jednocześnie elegancko i szampańsko. W konsekwencji przeżywamy wciąż na nowo te delikatne i ulotne chwile w filmie ślubnym Ani i Jacka.

Panna młoda o zmierzchu | Sesja ślubna

Opowieść z pachnącego lasu, urokliwa a zarazem tajemnicza. Zieleń, szum wody i ona, czyli krótka zapowiedź szczęśliwych chwil.

Fotograf i Kamerzysta na wesele w pakiecie

PREMIUM
Jeśli interesuje Cię również fotografia ślubna, to mamy dla Ciebie super propozycje. Wybierając film i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. W pakiecie taniej.

KAMERZYSTA ŚLUBNY i FOTOGRAF ŚLUBNY

Wasze historie ślubne
Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.

Miłosna i naturalna sesja narzeczeńska

Angelika + Hubert | Ich miłosna i naturalna sesja narzeczeńska Ta sesja miłosna powstała w moment, zarówno jeśli chodzi o decyzje, jak i działanie. Tych dwojga stwierdziło, że chce nas — nie tylko na weselu, ale jeszcze przed, czyli na sesji...

Czytaj więcej

Zdjęciowa sesja narzeczeńska Góra Kamieńsk

Kamerzysta Ślubny Łódź Film Ślubny Warszawa

Dwa pytania do kamerzysty ślubnego

Kamerzysta Ślubny – jak pracuje

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad filmem z własnego ślubu i wesela, ale masz obawy i wątpliwości, ze względu na szereg pytań bez odpowiedzi, chętnie opowiem Wam, jak pracuje, być może rozwieje, chociaż część tych obaw.

Naszą współpracę zaczynam od rozmowy z Wami. Ta pierwsza rozmowa jest kluczowa, ponieważ wtedy dowiadujemy się, czy jesteśmy sobie przeznaczeni, bo absolutnie nie chcemy być na siebie skazani. Spotkać możemy się zawsze, na kawie w moim studiu, lub na wideo rozmowie. Wy opowiadacie o swoich oczekiwaniach a ja o tym, czy mój styl pracy mieści się w ramach tych oczekiwań. Tylko wtedy mamy pewność, że wszystko się zgra i Wasza pamiątka będzie taka, jaka powinna być.

Ważną częścią współpracy jest umowa, którą możemy podpisać online. Tutaj staram się być naprawdę elastyczny, ponieważ pracując z ludźmi z całej polski, czasami ten kontakt jest możliwy tylko online, ale mi to nie przeszkadza, jeśli Wam również nie, to super. Niektórzy chcą być ze mną w ciągłej łączności, inni dzwonią przed samą imprezą, jednak nie musicie się tym martwić, ponieważ kontaktuje się z moimi parami tydzień przed planowanym ślubem, ale potwierdzić, dogadać szczegóły a czasem i podnieść na duchu.

Jak pracuje w dniu ślubu i wesela omawiam z Wami podczas pierwszej rozmowy, jednak opowiem tutaj w skrócie, że z nami jest zawsze wesoło (z nami, ponieważ na każdym ślubie i weselu jest dwóch kamerzystów), jest luz, a my staramy się być niewidoczni, aby nie zabierać Wam radości z tego dnia.

Nie ma sztuczności, wszystko dzieje się naturalnie i w swoim czasie. Często wyprzedzamy Wasze pytania i wątpliwości w tym szczególnym dniu tak, abyście dokładnie wiedzieli, co zaraz nastąpi.

Jesteśmy z Wami do godziny 1.00, później zabieram się do postprodukcji w celu stworzenia czegoś wyjątkowego, filmu, który będzie efektem tych wszystkich rozmów, pytań i odpowiedzi, zaangażowania mnóstwa ludzi no i Waszej Miłości.

Dodatkowo możesz zamówić u mnie sesje narzeczeńską, miłosną, lub poślubną sesje plenerową. Możemy połączyć to w super pakiet i wycisnąć z sesji jak najwięcej, tworząc pamiątkę dla Was i dla rodziców w postaci np. fotoobrazu lub fotoalbumu wysokiej jakości.

Film Ślubny – co otrzymamy?

– ponadczasowy i nowoczesny film ślubny
– teledysk ślubny, czyli zapowiedź Waszego filmu
– wysoką jakość
– dwóch operatorów, to dwa różne spojrzenia
– bezcenną pamiątkę
– ujęcia filmowe z drona
– mini sesję w dniu ślubu
– bez kosztów dojazdu
– film online
– świetną atmosferę

i więcej…

– rabat na filmowe sesje narzeczeńskie i sesje ślubne
– możliwosć wykonania podziękowań dla rodziców
– niższą cenę na prestiżowe fotoprodukty, które mogą być parezentem dla rodziców
– najwyższej jakości zaplecze sprzętowe
– licencjonowaną muzykę i oprawę audio
– legalną firmę, a to podatki i Wasze bezpieczeństwo
– profesjonalne i indywidualne podejście
– e-firma, tzn. wszystkie formalności, ustalenia, łącznie z umową możemy załatwić on-line, za pomocą ePodpisu

Nasza fotografia ślubna to nie tylko klatka robiona po klatce dla uzyskania jakiegoś efektu. Jakieś zdjęcia nas nie interesują! Wierzymy, że Was również nie! Robimy zdjęcia mające smak, zapach i barwę… Do tego kamerzysta na wesele i będzie to wyjątkowe połączenie.

Masz pytania?
Jeżeli tak, to wejdź na nasz FAQ, gdzie staram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie naszej oferty. Odpowiem Ci jak pracujemy przy filmie i nie tylko.
Należymy do

ŚWIATOWEGO STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW ŚLUBNYCH
Pracujemy w całym kraju. Najczęściej w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie, kamerzysta, fotograf ślubny również za granicą. Polecamy stronę naszej Pauliny, na której znajdziecie przepiękną fotografię noworodkową i nie tylko.