FILM ŚLUBNY

emocjonujący i nieszablonowy

Emocjonujące Filmy Ślubne

Gdy w powietrzu unosi się miłość
Życie jest nieprzewidywalne piękne i w tym jest jego sens. Niestety pamięć bywa zawodna i często zdarza się, że odtwarzamy w głowie szczątki obrazów, słów, gestów… ile dalibyśmy wtedy, aby przeżyć to jeszcze raz. Film ślubny jest jednym z przeżyć, którego po prostu nie można skazać na zapamiętane jedynie – urywki scen. Sam ślub i przysięga są szczególnie emocjonalne i piękne w swej szczerości, że po latach niewątpliwie każdy doceni pamiątkę w postaci filmu ślubnego i będzie mógł poczuć tamtą atmosferę, otulając się magicznymi wspomnieniami.

Jako kamerzysta ślubny spotykam się na co dzień z zadowoleniem moich par z dokonanego wyboru, ponieważ kiedy emocje się uspokoją, kurz opadnie, suknia zawiśnie w szafie, goście się rozejdą, a my wrócimy do swoich obowiązków, jedyne co nam zostanie to zdecydowanie film, który przywróci biel sukni i jej spektakularny wygląd, pokaże bawiących się rodziców, ciocie, wujków i nas samych, młodych i zakochanych. I nieważne, skąd jesteś. Czy to jest Łódź, Warszawa, czy całkiem inne miejsce naszego kraju – zapamiętaj, jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Oceniają nas

Wybrane filmowe historie ślubne

Oto nasze historie ślubne, w które włożyliśmy dużo serca, bo zależy nam na tym, aby zapamiętać ten dzień w nieszablonowym, a wręcz filmowym stylu. Jest tutaj masa łez, uśmiechu i radości. To wszystko kryje się w jednym słowie – MIŁOŚĆ.

Zawsze razem  | Kasia + Patryk | Pałac Tłokinia | Trailer ślubny

Ten wyjątkowy dzień obfitował w wiele wspaniałych momentów, wiele niezapomnianych chwil i wiele, wiele miłości. W ten dzień wszystko było piękne. Przygotowania w pięknych wnętrzach, ceremonia ślubu w przepięknej katedrze, a samo wesele odbyło się w eleganckim Pałacu Tłokinia. Do tego pełno kwiatów i cudowna dekoracja.  Ale to wszytko było tylko bladym dodatkiem na tle niezwykle barwnej pary młodej, która przebiła wszystko. Z resztą zobaczycie sami w trailerze ślubnym, który jest zapowiedzią ich filmu ślubnego.

Tutaj! W tej chwili. Z Tobą ja | Kasia i Bartosz | Teledysk Ślubny

Jak brzmią słowa piosenki “Tarzam się jak fala, czy mogę zostać w twoim oceanie? Spaliłbym się jak płomień, lecz Twoje oczy trzymają mnie zamrożonego… Tutaj, w tej chwili, z Tobą ja… ”  Kasia i Bartek dosłownie w zwolnionym tempie złożyli swoje świadectwo miłości. W dniu realizacji tego klipu, filmu ślubnego było dość chłodno i wietrznie, ale nie opuszczał nas dobry nastrój. Wręcz przeciwnie, był ten “fun” i masa fajnej zabawy 😂. Jako kamerzysta na wesele sprawia mi wiele radości praca z moimi parami młodymi, które mają tak świetne poczucie humoru, a nagranie do tej filmowej sesji ślubnej powstało w Gdańsku na plaży Stogi. A teraz zobaczcie sami ich własną zapowiedź tej niepowtarzalnej historii, zawartej w kadrach tego trailera ślubnego. Enjoy 😀

Emocjonalna Sesja Miłosna | Miłość Ciary Wzruszenie | Paulina i Łukasz

Tak! To jest sesja miłosna na miarę wyciskacza łez. Kilka nieoczywistych kadrów ślubnych i poruszająca ścieżka dźwiękowa. Filmik powstał na bazie sesji narzeczeńskiej i podziękowań dla rodziców. A wyszło? No naszym zdaniem przecudnie 😍 Sami zobaczcie! 

Chodź opowiem Ci bajkę | Asia i Czarek | Teledysk Ślubny

Zobaczcie ten emocjonujący klip z sesji ślubnej, która odbyła się w pomarańczowo złotych barwach. Barwach miłości. Zdjęcia do tego teledysku ślubnego zrealizowaliśmy w super miejscu jakim jest Ogród Botaniczny w Powsinie. Ogród ten jest pełen niespotykanych roślin, cudownych miejsc jak oranżeria, czy szklarnia w których można zrealizować wiele pięknych zdjęć podczas plenerowych sesji poślubnych.  W czasie gdy robiliśmy ujęcia do tego filmu, teledysku ślubnego zastaliśmy przecudną pogodę, pełną ciepłych kolorów, które tylko podkreśliły gorącą miłość Asi i Czarka. Jako kamerzysta na wesele i fotograf ślubny staraliśmy się to pokazać. Chyba się udało!

Jeden oddech. Jedno słowo… | Natalia i Mateusz | Zwiastun filmu ślubnego

W magicznym miejscu, pięknej scenerii i przy pięknej pogodzie powstał ten wzruszający film. Dla tych zakochanych była, to niepowtarzalna okazja, aby wyznać sobie miłość. I dlatego kochamy naszą pracę, bo możemy być świadkami takich ceremonialnych chwil, bo to jest takie prawdziwe i szczere.  Obejrzycie proszę, tą zapowiedź ich filmu ślubnego, która wprowadza nas do tej wyjątkowej historii. Historii pełnej uczucia, zaufania i miłości. Taki trailer ślubny, to piękna pamiątka każdej pary młodej.

I tak zaczyna się historia pewnej miłości | Kasia + Konrad | Sesja ślubna w górach

Ten dzień zaowocował dawką pozytywnych emocji, radości i miłości tych dwojga wspaniałych ludzi. Tą miłość dosłownie było czuć. I nie dlatego, że oddychaliśmy cudownym powietrzem jakie nam towarzyszyło w naszych pięknych Tatrach. Z każdym ujęciem, czuliśmy jak Oni są w sobie zakochani, rozgrzewają się aż do czerwoności, gdy są obok siebie. Z resztą zobaczcie sami, bo to nie są puste słowa. Kasia i Konrad w swojej filmowej sesji poślubnej na Rusinowej Polanie.

Miłość, to morze uczuć | Paulina i Radek | Sesja poślubna

Miłość! To morze pełne uczuć, emocji i ludzi takich jak Paulina i Radek. Zobaczycie to w ich emocjonalnym zwiastunie. Jest, to zapowiedź ich filmu ślubnego.

Wstęp do opowieści | Ania i Jacek | Zwiastun filmu ślubnego

Piękna Pani Młoda, przystojny Pan Młody, piękny pałacyk, doprawdy to musiało się udać.

 Historia dwojga wspaniałych ludzi | Marzena + Sebastian | Wideofilmowanie

Krótka historia dwojga wspaniałych ludzi, których życie połączyło w niebanalnie fajny sposób. Są dowodem na to, że dzielące kilometry mogą zbliżać, a autostrada stać się symbolem miłości.

Prawdziwy muzyczny teledysk | Kamila i Łukasz | Film ślubny

Bardzo trudno jest opisać miłość, to jakbyśmy chcieli opisać smak pysznego owocu. Mimo ogromnych starań i mnóstwa słów, właściwie nie jesteśmy w stanie oddać jego prawdziwego smaku i słodyczy. Kamila i Łukasz potrafią pokazać łączące ich uczucie, to ich żywioł, który jak tornado porywa emocje, wzruszenie, zmysłowość i miłość w ich własny wir.

Zapowiedź prawdziwej historii | Asia i Kamil | Trailer ślubny

Oto wspomnienie szczerych uśmiechów, zabawy i czystej miłości. Miłości, którą było warto uwiecznić.

Nieskończenie delikatna opowieść | Ania i Jacek | Teledysk ślubny

W malowniczej scenerii przy udziale fantastycznych ludzi celebrujemy Ich wyjątkowy dzień. Doprawdy było niezwykle przyjemnie, jednocześnie elegancko i szampańsko. W konsekwencji przeżywamy wciąż na nowo te delikatne i ulotne chwile w filmie ślubnym Ani i Jacka.

Podziękowania dla rodziców | Emisja w programie Pytanie na Śniadanie

W programie Pytanie na śniadanie na antenie TVP2 wzięła udział Ola, z którą mieliśmy okazje i przyjemność współpracować. Opowiadała w nim jak wspólnie z Michałem podziękowali swoim rodzicom na weselu. Cały wywiad i nasz filmik możecie zobaczyć tutaj.

Panna młoda o zmierzchu | Sesja ślubna

Opowieść z pachnącego lasu, urokliwa a zarazem tajemnicza. Zieleń, szum wody i ona, czyli krótka zapowiedź szczęśliwych chwil.

Wideofilmowanie Łódź Warszawa Bełchatów

Fotografia Ślubna w pakiecie filmem
Jeśli interesuje Cię również fotografia ślubna, to mam dla Ciebie super propozycje. Wybierając film i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. W pakiecie taniej.

Wasze historie ślubne

KAMERZYSTA FILM ŚLUBNY

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.

Miłosna i naturalna sesja narzeczeńska

Angelika + Hubert | Ich miłosna i naturalna sesja narzeczeńska Ta sesja miłosna powstała w moment, zarówno jeśli chodzi o decyzje, jak i działanie. Tych dwojga stwierdziło, że chce nas — nie tylko na weselu, ale jeszcze przed, czyli na sesji...

Zdjęciowa sesja narzeczeńska Góra Kamieńsk

Nasza fotografia ślubna to nie tylko klatka robiona po klatce dla uzyskania jakiegoś efektu. Jakieś zdjęcia nas nie interesują! Wierzymy, że Was również nie! Robimy zdjęcia mające smak, zapach i barwę… Do tego kamerzysta | film ślubny i będzie to wyjątkowe połączenie.

Masz pytania?
Jeżeli tak, to wejdź na nasz FAQ, gdzie staram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie naszej oferty. Być może uzyskasz tam swoją odpowiedź na pytania związane kamerzystą na wesele i fotografem ślubnym.
Należymy do

ŚWIATOWEGO STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW ŚLUBNYCH

Pracujemy w całym kraju. Najczęściej w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie, kamerzysta, fotograf ślubny również za granicą. Polecamy stronę naszej Pauliny, na której znajdziecie przepiękną fotografię noworodkową i nie tylko.