FILM ŚLUBNY WIDEOFILMOWANIE FILMOWANIE WESEL

film ślubny łódź warszawa

Film Ślubny Łódź Filmowanie Ślubów Wideofilmowanie Warszawa

Nowoczesny Film Ślubny

Emocjonalne i krótkie produkcje dla Wyjątkowych Par

Cześć! Czy nie uważacie, że życie jest nieprzewidywalne i czasem szalone? Bez wątpienia w tym tkwi jego piękno i sens. Niestety nasza pamięć bywa zawodna i często zdarza się, że odtwarzamy w głowie szczątki obrazów, słów i gestów… ile dalibyśmy wtedy, aby przeżyć to jeszcze raz. Filmowanie wesel, to taka trochę misja, ponieważ stajemy na straży wyjątkowych chwil.

Dzień ślubu jest tak ważnym wydarzeniem i przeżyciem, którego po prostu nie można skazać jedynie na zapamiętane urywki scen. Sam ślub i przysięga są szczególnie emocjonalne i piękne w swej szczerości, że bez wątpienia po latach, każdy doceni pamiątkę w postaci nowoczesnego filmu ślubnego i będziecie mogli wtedy poczuć tamtą atmosferę, otulając się magicznymi wspomnieniami.

Kiedy emocje się uspokoją, kurz opadnie, suknia zawiśnie w szafie, goście się rozejdą, a Wy wrócicie do swoich obowiązków, jedyne co Wam pozostanie to zdecydowanie film, który przywróci biel sukni i jej spektakularny wygląd, pokaże bawiących się rodziców, ciocie, wujków i nas samych, młodych i zakochanych.

Wideofilmowanie. Jakie powinno być? Przede wszystkim powinno ukazać ten dzień w sposób ciekawy i nowoczesny, tak byście wracali do swojego filmu ślubnego tak często jak to możliwe, dlatego oferujemy Wam krótkie produkcje, gdzie zawsze znajdziecie na to czas.

I nieważne, skąd jesteście. Czy szukacie filmowania wesela z Łodzi, z Warszawy, Wrocławia, czy z całkiem innego miejsca naszego kraju – zapamiętajcie, jesteśmy tutaj dla Ciebie i zajmiemy się wideofilmowaniem tego wyjątkowego wydarzenia!

Oceniają nas

Nowoczesny Film Ślubny

Filmowe Historie Ślubne

Oto nasze filmowe historie ślubne, produkcje w które włożyliśmy naprawdę dużo serca, bo zależy nam na tym, aby zapamiętać ten dzień w nieszablonowym, a wręcz filmowym stylu. Jest tutaj masa łez, uśmiechu i radości. To wszystko kryje się w jednym słowie – MIŁOŚĆ.

I dlatego wideofilmowanie ślubów i wesel nas uskrzydla, a to pozwala nam zaoferować nowoczesne filmy ślubne dla Wyjątkowych ludzi.

Teledysk ślubny Wideofilmowanie Łódź

W Świetle Zachodzącego Słońca | Paulina + Łukasz

To była wspaniała przygoda. To było to czego potrzebowaliśmy, to było jak wdech świeżego powietrza. Paulina i Łukasza dali nam poczucie spełnienia, poczucie że nasza praca jest, tym czego i Oni potrzebowali. Śmiemy twierdzić, że potrzebowaliśmy się nawzajem, jak dzień potrzebuje zachodu słońca. I taka jest właśnie ta historia. A my staramy się, aby były one emocjonalne i nietuzinkowe, bo takie mogą być filmy ślubne.

Trailer Ślubny Łódź Warszawa

Teledysk Ślubny | Ślub w Niemczech | Katie + Martin

Prezentujemy Wam teledysk ślubny, który został zrealizowaliśmy w Niemczech w miasteczku Lippstadt, dokładniej w takim miejscu jak Cosacks Brennerei. Ceremonia ślubna odbyła się w skromnej stodole, a część weselna w cześci restauracyjnej. To był bardzo fajny czas nad pracami do tego teledysku slubnego, bo sama realizacja sprawiła nam wiele radości. Mamy nadzieję, że zobaczycie to w tym materiale filmowym.

Krótki film ślubny Wideofilmowanie Warszawa

Film Ślubny | Romantyczny Ślub w Stodole | Niemcy – Cosacks Brennerei | Katie + Martin

Ta historia zaczęła się… w Niemczech, a dokładnie w uroczym miasteczku Lippstadt. Zarówno film ślubny, jak i zdjęcia ślubne z tego dnia do dzisiaj sprawiają nam wiele radości. Ślub i przyjęcie weselne odbyło się w Cosacks Brennerei. To cudowne i magiczne miejsce, wyrafinowana w swej skromności stodoła, w której powiedzieli sobie „tak”. W tym dniu powstało wiele zdjęć oraz ujęć do filmu ślubnego. Z resztą sami zobaczcie cały film ślubny z tego wydarzenia.

Trailer ślubny Filmowanie Wesel Łódź

Orientalne Przebudzenie | Opactwo Cystersów w Lubiążu | Kornelia + Danish

Ta para to niesamowita mieszanka subtelności i delikatności, zabarwiona nutką orientu. Sesja została zaplanowana w klimacie klasztornym, raczej glamour w kolorach czerwieni i czerni. Była odskocznią od lasów, łąk i zieleni, gdzie zazwyczaj takie robimy. Kornelia i Danish widzieli tę sesję właśnie w takim miejscu i w takim surowym klimacie, ogromnymi oknami i małymi promieniami słońca przebijającymi się przez nie. Co ważne! Staraliśmy się ten klimat uchwycić na ujęciach do tego filmu. I tak właśnie powstał ten film z sesji narzeczeńskiej. To taki przedsmak przed głównym filmem ślubnym. Zobaczcie z resztą sami.

Film Ślubny Warszawa

Krótki Film Ślubny w polsko-amerykańskim klimacie | Hotel Bristol Warszawa | Karolina + Paweł 

Podobają nam się śluby w Ameryce. Tam nie ma pośpiechu, wszystko odbywa się w jednym miejscu, wszystko jest zaplanowane i skordynowane, co znacznie ułatwia nam pracę. Jest pełny luz. Dlatego było nam przemiło, gdy Karolina i Paweł zgłosili się do nas i oznajmili nam, że taki właśnie ślub zrobią na naszej polskiej ziemi 🙂 No i stało się. Przygotowania i wesele odbyło się w warszawskim Hotelu Bristol, a sama ceremonia ślubu odbyła się tuż obok, na Krakowskim Przedmieściu, w pięknym Kościele Sióstr Wizytek. Tak więc zapraszamy Was do obejrzenia tego filmu ślubnego!

Film Ślubny Wideofilmowanie Łódź

Film Śluby w Stylu Bollywood | Amsterdam – Holandia | Powiew Orientu

Film Śluby w stylu Bollywood? No może nie do końca, jednak wiele elementów takich właśnie było. Jednak decyzja była prosta. Wchodzimy w to! Warta przeżycia była nie tylko długa podróż do Holandii, ale również świadomość poznania wielu wspaniałych i różnorodnych ludzi. Cała uroczystość ślubna obyła w niedalekiej odległości od Amsterdamu, za to w przepięknym zamku z malowniczym otoczeniem i klimatycznym wnętrzem. To była taka polsko-hinduska mieszanka, dwie odrębne kultury, inne zwyczaje i różne zapachy. Cały reportaż możecie obejrzeć na naszej stronie https://wemakestory.com/historie/slub-w-stylu-bollywood-holandia . Tymczasem zobaczcie nasz film ślubny, mając nadzieje, że udało się nam uchwycić chociaż tamten klimat i atmosferę, którą zastaliśmy w tym dniu.

Film Ślubny Warszawa Teledysk

Zawsze Razem​ | Kasia + Patryk

Przysięgali sobie do końca życia. Kasia i Patryk – Zawsze Razem. W tym dniu byliśmy świadkami wielu wzruszających momentów i niezapomnianych chwil. Były łzy, uśmiech i radość. To jest właśnie cudowne w naszej pracy, gdy jako jako fotograf i kamerzysta na wesele możemy być wtedy z naszymi parami podczas tych emocjonujących i niepowtarzalnych historii ❤️ Film ślubny swoją drogą, ale takie trailery uwielbiamy dla Was robić, bo możemy pokazać w pigułce co się wtedy działo.

Zwiastun ślubny Wideofilmowanie Warszawa

Otuleni Piaskiem i Pustynnym Wiatrem | Kasia + Damian

Czy też myślcie, że wideofilmowanie może być nudne i nijakie? A nazwa wideofilmowanie, kojarzy Wam się ze starą sztuką nagrywania? My tak nie myślimy! Tym bardziej obejrzyjcie ten krótki, ale klimatyczny zwiastun filmu ślubnego tej jakże wielkiej miłości dwojga zakochanych w sobie osób. Pustynny klimat nad polskim morzem? Tak to możliwe i w zasięgu ręki dla każdego z Was. Nie ukrywamy, że wylaliśmy masę potu, a samo nagranie kadrów trwało kilka dobrych godzin, ale co tam. Była fajna pogoda, super atmosfera i masa dobrej zabawy, która zrodziła ten oto trailer ślubny. Uwielbiamy takie emocjonalne filmy ślubne.

Film Ślubny Warszawa

We love life | Villa Park Julianna Warszawa | Monika + Alex

Wymarzony wesele w pięknym miejscu? Monika i Alex udowodnili, że wszystko jest możliwe. Piękni Oni, patrzą na siebie, jakby byli jednością, bawią się jakby jutra miało nie być. Kochają życie, celebrują je i potrafią dzielić się tym szczęściem z innymi. Są przede wszystkim dobrymi ludźmi, wspaniałymi dziećmi dla swoich rodziców i świetnymi przyjaciółmi. Ich miłość aż kipi, bucha z nich. O tym wszystkim mogliśmy przekonać się na ich pięknym ślubie i weselu zorganizowanym w dworku weselnym Villa Park Julianna pod Warszawą. To cudowne miejsce, skryte przed codziennym zgiełkiem, otoczone malowniczą przyrodą, zielonym parkiem i ze wspaniałą oranżerią, która idealnie wpasowała się w styl tego wesela, w styl tego filmu ślubnego. Ten dzień ślubu był ciepły i słoneczny, pachniało kwiatami, a w powietrzu czuć było ekscytacje. I to lubimy, gdy realizujemy takie filmy ślubne! Pięknie to wychodzi…

Zapowiedź filmu ślubnego Łódź Sesja Plenerowa

Gwiezdny Pył | Olga + Mateusz

To był wspaniały czas, kiedy mogliśmy zrobić te zdjęcia do filmu ślubnego. Miejsce na plener ślubny? Las i rzeka. Dosłownie. Była mega pogoda, słońce świeciło złotym kolorem, a w powietrzu unosił się pył, taki gwiezdny pył. Coś kwitło? Może. Ale dla nas był to właśnie ten pył, ten wyjątkowy. To spowodowało, że ta zapowiedź filmu ślubnego, jest w takim magicznym klimacie. Do tego szczypta zabawy. I proszę… tak to wyszło. Tak trochę kosmicznie i inaczej niż zwykle. Uwielbiamy robić takie plenery ślubne, w takich miejscach. I najważniejsze, że podczas naszego spaceru, dobrze się bawicie.

Film Ślubny WROCŁAW Teledysk Ślubny

Filmowa Sesja Narzeczeńska | Paulina + Łukasz

Tak! To jest filmowa sesja miłosna na miarę wyciskacza łez. Kilka nieoczywistych kadrów ślubnych i poruszająca ścieżka dźwiękowa. Ten film powstał na bazie sesji narzeczeńskiej i podziękowań dla rodziców. A wyszło? No naszym zdaniem przecudnie 😍  Sami zobaczcie!

Wideofilmowanie Łódź

Chodź Opowiem Ci Bajkę | Asia + Czarek

Zobaczcie ten emocjonujący klip z sesji ślubnej, która odbyła się w pomarańczowo złotych barwach. Barwach miłości. Zdjęcia do tego teledysku ślubnego zrealizowaliśmy w super miejscu jakim jest Ogród Botaniczny w Powsinie. Ogród ten jest pełen niespotykanych roślin, cudownych miejsc jak oranżeria, czy szklarnia w których można zrealizować wiele pięknych zdjęć podczas plenerowych sesji poślubnych.  W czasie gdy zajmowaliśmy się filmowaniem ujęć do tego filmu, teledysku ślubnego zastaliśmy przecudną pogodę, pełną ciepłych kolorów, które tylko podkreśliły gorącą miłość Asi i Czarka. Jako fotograf i kamerzysta na wesele staraliśmy się to pokazać. Chyba się udało!

Zwiastun Filmu Ślubnego

Jeden Oddech. Jedno Słowo. | Natalia + Mateusz

W magicznym miejscu, pięknej scenerii i przy pięknej pogodzie powstał ten wzruszający klip ślubny. Dla tych zakochanych była, to niepowtarzalna okazja, aby wyznać sobie miłość. I dlatego kochamy naszą pracę, bo możemy być świadkami takich ceremonialnych chwil, bo to jest takie prawdziwe i szczere.  Obejrzycie proszę ten klip ślubny, który jednocześnie jest zapowiedzią ich filmu ślubnego, wprowadzającego nas do tej wyjątkowej historii. Historii pełnej uczucia, zaufania i miłości. Taki trailer ślubny, to piękna pamiątka każdej pary młodej.

Wideofilmowanie Śląsk Klip Ślubny

I Tak Zaczyna Się Historia Pewnej Miłości | Kasia + Konrad

Ten dzień zaowocował dawką pozytywnych emocji, radości i miłości tych dwojga wspaniałych ludzi. Tą miłość dosłownie było czuć. I nie dlatego, że oddychaliśmy cudownym powietrzem jakie nam towarzyszyło w naszych pięknych Tatrach. Podczas filmowania, z każdym ujęciem, czuliśmy jak Oni są w sobie zakochani, rozgrzewają się aż do czerwoności, gdy są obok siebie. Z resztą zobaczcie sami, bo to nie są puste słowa. Kasia i Konrad w swojej filmowej sesji poślubnej na Rusinowej Polanie.

ocena
16 / 5

Film Ślubny i Fotograf w pakiecie

PREMIUM

Wybierając pakiet film ślubny i fotografa zyskujecie jeszcze więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowe rabaty cenowe, podobny styl i estetykę. Mniej formalności i załatwiania, a co za tym idzie – niższą cenę.

WIDEOFILMOWANIE i FOTOGRAF ŚLUBNY

Wasze Historie Ślubne

Poniżej kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość, wiarę i nadzieję ludzi, którzy zdecydowali, że chcą dzielić ze sobą resztę swoich momentów. Pełni uczucia i wiary w lepsze jutro, które uszczęśliwi i nada sens ich życiu.

Wesele w Hotelu Bristol | polsko-amerykański ślub

Wesele w Hotelu Bristol | Karolina+Paweł, czyli miłość po amerykańsku Zawsze marzył mi się reportaż z uroczystości ślubnej w USA. Tam nie ma pośpiechu, wszystko zaplanowane jest przez koordynatorkę ślubną również pod kątem pracy filmowca i...

Czytaj więcej

Sesja Ślubna pod Hotelem Bristol w Warszawie

WIDEOFILMOWANIE ŁÓDŹ KRÓTKI FILM ŚLUBNY

Pytania o film ślubny

Zastanawiamy się nad filmem ślubnym/wideofilmowaniem. Chcemy zapytać jak wygląda współpraca?

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad filmem z własnego ślubu i wesela, ale macie obawy i wątpliwości, ze względu na szereg pytań bez odpowiedzi, to chętnie opowiemy Wam na nie, a wtedy może rozwiejemy, chociaż część tych obaw.

Naszą współpracę zaczynamy od rozmowy z Wami. Ta pierwsza rozmowa jest kluczowa, ponieważ wtedy dowiadujemy się, czy jesteśmy sobie przeznaczeni, bo absolutnie nie chcemy być na siebie skazani. Spotkać możemy się zawsze, na kawie w naszym studiu lub na wideo czacie. Wy opowiadacie o swoich oczekiwaniach, a my o tym, czy nasz styl pracy mieści się w ramach tych oczekiwań. Tylko wtedy mamy pewność, że wszystko się zgra i Wasza pamiątka będzie taka, jaka powinna być.

Ważną częścią współpracy jest umowa, którą możemy podpisać online. Tutaj staramy się być naprawdę elastyczni, ponieważ pracując z parami, z dosłownie całego kraju, czasami ten kontakt jest możliwy tylko online, ale nam to nie przeszkadza, jeśli Wam również nie, to super. Niektórzy chcą być z nami w ciągłej łączności, inni dzwonią przed samą imprezą, jednak nie musicie się tym martwić, ponieważ kontaktujmy się z Wami tydzień, dwa przed planowanym ślubem, aby potwierdzić, dogadać szczegóły, a czasem i podnieść na duchu.

Co do naszej pracy w dniu ślubu i wesela omawiamy dokładnie z Wami podczas pierwszej rozmowy. Ogólnie jest luz, a do tego staramy się być niewidoczni, aby nie zabierać Wam radości z tego dnia. Nie ma sztuczności, wszystko dzieje się naturalnie i w swoim czasie. Często wyprzedzamy Wasze pytania i wątpliwości w tym dniu tak, abyście dokładnie wiedzieli, co zaraz nastąpi.

Jesteśmy z Wami do godziny 1.00, później zabieramy się do postprodukcji w celu stworzenia czegoś wyjątkowego.  Filmu ślubnego, teledysku będącego efektem tych wszystkich rozmów, pytań i odpowiedzi, zaangażowania mnóstwa ludzi, który to film będzie opowiadał o Waszej Miłości.

Chcemy krótki film ze ślubu. Jak długie są wasze filmy?

Nasze filmy ślubne zazwyczaj mają do 25 minut. Jest to nowoczesna, elegancka, a zarazem wyczerpująca długość. To co istotne w pigułce. Dynamiczny montaż z super muzyką zapewnią Wam niezapomniane emocje i pamiątkę, do której będziecie nieraz wracać. W przeciwieństwie do długich filmów, produkcji, gdzie są one monotonne i nijakie, a powrót do takich form bywa ciężki. U nas dostaniecie film ślubny elegancki i na czasie!

Jaki zakres czasowy obejmuje finalny film ślubny?

Z reguły nasz film zawiera ujęcia z przygotowań pary młodej, ceremonii ślubnej, jak i zabawy tanecznej. Maksymalnie to 12 godzinny reportaż.

Jesteśmy również zainteresowani fotografią ślubną? Czy możemy połączyć to z wideofilmowaniem?

No jasne. W poprzednim pytaniu wspominałem o tym, że ofercie posiadamy również fotografie ślubną, która to w połączeniu z filmem da Wam super produkt, w tym samym stylu i o tym samej estetyce, co będzie tworzyło piękną całość. Na taką okoliczność mamy w ofercie pakiet PREMIUM. Zapytajcie o niego!

Czy robicie sesje narzeczeńskie i filmowe podziękowania dla rodziców?

Mamy w ofercie sesje narzeczeńską lub filmowe podziękowania dla rodziców. Możemy połączyć to w fajny pakiet i wycisnąć z niego jak najwięcej, tworząc pamiątkę dla Was i dla Waszych, gdzie film z podziękowaniami zaprezentujecie podczas wesela, a jako prezent posłużą zdjęcia w postaci np. fotoobrazu lub fotoalbumu.

Interesuje nas plenerowa sesja ślubna. Czy zrobicie ją dla nas?

Zrobimy dla Was taką sesję plenerową. Taka sesja odbywa się już po ślubie, we wcześniej ustalonym terminie i miejscu, a taka sesja ślubna jest świetnym dodatkowym materiałem wzbogacającym Wasz film ślubny. I mało tego! To fajna przygoda, która zdarza się raz.

Czy pracujecie w cały kraju?

Tak! Dojedziemy gdziekolwiek chcecie. Nie ponosicie z tym żadnych kosztów dodatkowych. Macie to w cenie.

Jaka jest cena za film ślubny?

Jeżeli jesteście zainteresowani wideofilmowaniem, to proszę wypełnijcie formularz kontaktowy, który mieści się z zakładce FAQ . Opiszcie tam trochę siebie, podajcie kilka danych, a my na pewno się odezwiemy z ofertą na film ślubny i fotografię. 

Co otrzymamy jeżeli zdecydujemy się na film ślubny?

– ponadczasowy i nowoczesny film ślubny
– teledysk ślubny, czyli zapowiedź Waszego filmu
– wysoką jakość
– bezcenną pamiątkę
– ujęcia filmowe z drona
– mini sesję w dniu ślubu
– brak kosztów dojazdu i noclegu w dniu ślubu
– film online
– pendrive
– świetną atmosferę

i więcej…

– rabat na filmowe sesje narzeczeńskie i sesje ślubne
– możliwość wykonania podziękowań dla rodziców
– niższą cenę na prestiżowe fotoprodukty, które mogą być parezentem dla rodziców
– najwyższej jakości zaplecze sprzętowe
– licencjonowaną muzykę i oprawę audio
– legalną firmę, a to podatki i Wasze bezpieczeństwo
– profesjonalne i indywidualne podejście
– e-firma, tzn. wszystkie formalności, ustalenia, łącznie z umową możemy załatwić on-line, za pomocą ePodpisu

Nasza fotografia ślubna to nie tylko klatka robiona po klatce dla uzyskania jakiegoś efektu. Jakieś zdjęcia nas nie interesują! Wierzymy, że Was również nie! Robimy zdjęcia mające smak, zapach i barwę… Do tego kamerzysta na wesele i będzie to wyjątkowe połączenie.

Pojawiły się dodatkowe pytania?

Jeżeli tak, to wejdź na nasz FAQ, gdzie staram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie naszej oferty. Odpowiem Ci jak pracujemy przy filmie i nie tylko.

Należymy do

blank

ŚWIATOWEGO STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW ŚLUBNYCH

Jesteśmy dostępni w całym kraju. Pracujemy w różnych miejscach, różnych województwach, np. w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie,  fotograf ślubny również za granicą. Polecamy stronę naszej Pauliny, na której znajdziecie przepiękną fotografię noworodkową i nie tylko.