FILM ŚLUBNY WIDEOFILMOWANIE FILMOWANIE WESEL

Filmowanie Ślubów Film Ślubny Warszawa Wideofilmowanie Łódź

Nowoczesny Film Ślubny

Emocjonalne i krótkie produkcje dla Wyjątkowych Par

Cześć! Czy nie uważacie, że życie jest nieprzewidywalne i czasem szalone? Bez wątpienia w tym tkwi jego piękno i sens. Niestety nasza pamięć bywa zawodna i często zdarza się, że odtwarzamy w głowie szczątki obrazów, słów i gestów… ile dalibyśmy wtedy, aby przeżyć to jeszcze raz. Filmowanie wesel, to taka trochę misja, ponieważ stajemy na straży wyjątkowych chwil.

Dzień ślubu jest tak ważnym wydarzeniem i przeżyciem, którego po prostu nie można skazać jedynie na zapamiętane urywki scen. Sam ślub i przysięga są szczególnie emocjonalne i piękne w swej szczerości, że bez wątpienia po latach, każdy doceni pamiątkę w postaci nowoczesnego filmu ślubnego i będziecie mogli wtedy poczuć tamtą atmosferę, otulając się magicznymi wspomnieniami.

Kiedy emocje się uspokoją, kurz opadnie, suknia zawiśnie w szafie, goście się rozejdą, a Wy wrócicie do swoich obowiązków, jedyne co Wam pozostanie to zdecydowanie film, który przywróci biel sukni i jej spektakularny wygląd, pokaże bawiących się rodziców, ciocie, wujków i nas samych, młodych i zakochanych.

Wideofilmowanie. Jakie powinno być? Przede wszystkim powinno ukazać ten dzień w sposób ciekawy i nowoczesny, tak byście wracali do swojego filmu ślubnego tak często jak to możliwe, dlatego oferujemy Wam krótkie produkcje, gdzie zawsze znajdziecie na to czas.

I nieważne, skąd jesteście. Czy szukacie filmowania wesela z Łodzi, z Warszawy, Wrocławia, czy z całkiem innego miejsca naszego kraju – zapamiętajcie, jesteśmy tutaj dla Ciebie i zajmiemy się wideofilmowaniem tego wyjątkowego wydarzenia!

Oceniają nas

Nowoczesny Film Ślubny

Filmowe Historie Ślubne

Oto nasze filmowe historie ślubne, produkcje w które włożyliśmy naprawdę dużo serca, bo zależy nam na tym, aby zapamiętać ten dzień w nieszablonowym, a wręcz filmowym stylu. Jest tutaj masa łez, uśmiechu i radości. To wszystko kryje się w jednym słowie – MIŁOŚĆ.

I dlatego wideofilmowanie ślubów i wesel nas uskrzydla, a to pozwala nam zaoferować nowoczesne filmy ślubne dla Wyjątkowych ludzi.

Teledysk ślubny Wideofilmowanie Łódź

W Świetle Zachodzącego Słońca | Paulina + Łukasz

To była wspaniała przygoda. To było to czego potrzebowaliśmy, to było jak wdech świeżego powietrza. Paulina i Łukasza dali nam poczucie spełnienia, poczucie że nasza praca jest, tym czego i Oni potrzebowali. Śmiemy twierdzić, że potrzebowaliśmy się nawzajem, jak dzień potrzebuje zachodu słońca. I taka jest właśnie ta historia. A my staramy się, aby były one emocjonalne i nietuzinkowe, bo takie mogą być filmy ślubne.

Zwiastun ślubny Wideofilmowanie Warszawa

Otuleni Piaskiem i Pustynnym Wiatrem | Kasia + Damian

Czy też myślcie, że wideofilmowanie może być nudne i nijakie? A nazwa wideofilmowanie, kojarzy Wam się ze starą sztuką nagrywania? My tak nie myślimy! Tym bardziej obejrzyjcie ten krótki, ale klimatyczny zwiastun filmu ślubnego tej jakże wielkiej miłości dwojga zakochanych w sobie osób. Pustynny klimat nad polskim morzem? Tak to możliwe i w zasięgu ręki dla każdego z Was. Nie ukrywamy, że wylaliśmy masę potu, a samo nagranie kadrów trwało kilka dobrych godzin, ale co tam. Była fajna pogoda, super atmosfera i masa dobrej zabawy, która zrodziła ten oto trailer ślubny. Uwielbiamy takie emocjonalne filmy ślubne.

Trailer ślubny Filmowanie Wesel Łódź

Zawsze Razem | Kasia + Patryk

Ten wyjątkowy dzień obfitował w wiele wspaniałych momentów, wiele niezapomnianych chwil i wiele, wiele miłości. W ten dzień wszystko było piękne. Przygotowania w pięknych wnętrzach, ceremonia ślubu w przepięknej katedrze, a samo filmowanie wesela odbyło się w eleganckim Pałacu Tłokinia. Do tego pełno kwiatów i cudowna dekoracja.  Ale to wszytko było tylko bladym dodatkiem na tle niezwykle barwnej pary młodej, która przebiła wszystko. Z resztą zobaczycie sami w trailerze ślubnym, który jest zapowiedzią ich filmu ślubnego.

Zapowiedź filmu ślubnego Łódź Sesja Plenerowa

Gwiezdny Pył | Olga + Mateusz

To był wspaniały czas, kiedy mogliśmy zrobić te zdjęcia do filmu ślubnego. Miejsce na plener ślubny? Las i rzeka. Dosłownie. Była mega pogoda, słońce świeciło złotym kolorem, a w powietrzu unosił się pył, taki gwiezdny pył. Coś kwitło? Może. Ale dla nas był to właśnie ten pył, ten wyjątkowy. To spowodowało, że ta zapowiedź filmu ślubnego, jest w takim magicznym klimacie. Do tego szczypta zabawy. I proszę… tak to wyszło. Tak trochę kosmicznie i inaczej niż zwykle. Uwielbiamy robić takie plenery ślubne, w takich miejscach. I najważniejsze, że podczas naszego spaceru, dobrze się bawicie.

Film Ślubny Warszawa Teledysk

Tutaj! W tej chwili. Z Tobą Ja | Kasia + Bartosz

Jak brzmią słowa piosenki „Tarzam się jak fala, czy mogę zostać w twoim oceanie? Spaliłbym się jak płomień, lecz Twoje oczy trzymają mnie zamrożonego… Tutaj, w tej chwili, z Tobą ja… ”  Kasia i Bartek dosłownie w zwolnionym tempie złożyli swoje świadectwo miłości. W dniu realizacji tego klipu, filmu ślubnego było dość chłodno i wietrznie, ale nie opuszczał nas dobry nastrój. Wręcz przeciwnie, był ten „fun” i masa fajnej zabawy 😂 Jako fotograf i kamerzysta na wesele sprawia nam wiele radości praca z naszymi parami młodymi, które mają tak świetne poczucie humoru, a nagranie do tej filmowej sesji ślubnej powstało w Gdańsku na plaży Stogi. A teraz zobaczcie sami ich własną zapowiedź tej niepowtarzalnej historii, zawartej w kadrach tego trailera ślubnego. Enjoy 😀

Film Ślubny WROCŁAW Teledysk Ślubny

Filmowa Sesja Narzeczeńska | Paulina + Łukasz

Tak! To jest filmowa sesja miłosna na miarę wyciskacza łez. Kilka nieoczywistych kadrów ślubnych i poruszająca ścieżka dźwiękowa. Ten film powstał na bazie sesji narzeczeńskiej i podziękowań dla rodziców. A wyszło? No naszym zdaniem przecudnie 😍  Sami zobaczcie!

Wideofilmowanie Łódź

Chodź Opowiem Ci Bajkę | Asia + Czarek

Zobaczcie ten emocjonujący klip z sesji ślubnej, która odbyła się w pomarańczowo złotych barwach. Barwach miłości. Zdjęcia do tego teledysku ślubnego zrealizowaliśmy w super miejscu jakim jest Ogród Botaniczny w Powsinie. Ogród ten jest pełen niespotykanych roślin, cudownych miejsc jak oranżeria, czy szklarnia w których można zrealizować wiele pięknych zdjęć podczas plenerowych sesji poślubnych.  W czasie gdy zajmowaliśmy się filmowaniem ujęć do tego filmu, teledysku ślubnego zastaliśmy przecudną pogodę, pełną ciepłych kolorów, które tylko podkreśliły gorącą miłość Asi i Czarka. Jako fotograf i kamerzysta na wesele staraliśmy się to pokazać. Chyba się udało!

Zwiastun Filmu Ślubnego

Jeden Oddech. Jedno Słowo. | Natalia + Mateusz

W magicznym miejscu, pięknej scenerii i przy pięknej pogodzie powstał ten wzruszający klip ślubny. Dla tych zakochanych była, to niepowtarzalna okazja, aby wyznać sobie miłość. I dlatego kochamy naszą pracę, bo możemy być świadkami takich ceremonialnych chwil, bo to jest takie prawdziwe i szczere.  Obejrzycie proszę ten klip ślubny, który jednocześnie jest zapowiedzią ich filmu ślubnego, wprowadzającego nas do tej wyjątkowej historii. Historii pełnej uczucia, zaufania i miłości. Taki trailer ślubny, to piękna pamiątka każdej pary młodej.

Wideofilmowanie Śląsk Klip Ślubny

I Tak Zaczyna Się Historia Pewnej Miłości | Kasia + Konrad

Ten dzień zaowocował dawką pozytywnych emocji, radości i miłości tych dwojga wspaniałych ludzi. Tą miłość dosłownie było czuć. I nie dlatego, że oddychaliśmy cudownym powietrzem jakie nam towarzyszyło w naszych pięknych Tatrach. Podczas filmowania, z każdym ujęciem, czuliśmy jak Oni są w sobie zakochani, rozgrzewają się aż do czerwoności, gdy są obok siebie. Z resztą zobaczcie sami, bo to nie są puste słowa. Kasia i Konrad w swojej filmowej sesji poślubnej na Rusinowej Polanie.

Film Ślubny Warszawa Klip

Miłość, to Morze Uczuć | Paulina i Radek

Film Ślubny? Jaki powinien być? Przede wszystkim w nowoczesny i nieszablonowy sposób powinien ukazać miłość! Tak miłość, bo to istne morze wyjątkowych pełne uczuć, emocji i ludzi takich jak Paulina i Radek. Zobaczycie to w ich emocjonalnym zwiastunie. Jest, to właśnie ich zapowiedź ich filmu ślubnego. Zdjęcia do tej produkcji zrealizowaliśmy w Gdyni Orłowo, a samo filmowanie zajęło nam około 2 godzin spacerkiem przy przepięknym wschodzie słońca.

Film Ślubny i Fotograf w pakiecie

PREMIUM

Wybierając pakiet film ślubny i fotografa zyskujecie jeszcze więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowe rabaty cenowe, podobny styl i estetykę. Mniej formalności i załatwiania, a co za tym idzie – niższą cenę.

WIDEOFILMOWANIE i FOTOGRAF ŚLUBNY

Wasze Historie Ślubne

Poniżej kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość, wiarę i nadzieję ludzi, którzy zdecydowali, że chcą dzielić ze sobą resztę swoich momentów. Pełni uczucia i wiary w lepsze jutro, które uszczęśliwi i nada sens ich życiu.

O zachodzie słońca | Sesja Ślubna na Górze Zborów

Plenerowa Sesja Ślubna na Górze Zborów | Paulina + Łukasz Z Pauliną i Łukaszem spotykamy się już któryś raz, za każdym razem towarzyszyły nam inne okoliczności, inne krajobrazy i emocje, zawsze jednak chodziło o jedno — Love, no i troszeczeczkę o...

Czytaj więcej

Sesja ślubna o zachodzie słońca na górze zborów

WIDEOFILMOWANIE ŁÓDŹ KRÓTKI FILM ŚLUBNY

Pytania o film ślubny

Zastanawiamy się nad filmem ślubnym/wideofilmowaniem. Chcemy zapytać jak wygląda współpraca?

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad filmem z własnego ślubu i wesela, ale macie obawy i wątpliwości, ze względu na szereg pytań bez odpowiedzi, to chętnie opowiemy Wam na nie, a wtedy może rozwiejemy, chociaż część tych obaw.

Naszą współpracę zaczynamy od rozmowy z Wami. Ta pierwsza rozmowa jest kluczowa, ponieważ wtedy dowiadujemy się, czy jesteśmy sobie przeznaczeni, bo absolutnie nie chcemy być na siebie skazani. Spotkać możemy się zawsze, na kawie w naszym studiu lub na wideo czacie. Wy opowiadacie o swoich oczekiwaniach, a my o tym, czy nasz styl pracy mieści się w ramach tych oczekiwań. Tylko wtedy mamy pewność, że wszystko się zgra i Wasza pamiątka będzie taka, jaka powinna być.

Ważną częścią współpracy jest umowa, którą możemy podpisać online. Tutaj staramy się być naprawdę elastyczni, ponieważ pracując z parami, z dosłownie całego kraju, czasami ten kontakt jest możliwy tylko online, ale nam to nie przeszkadza, jeśli Wam również nie, to super. Niektórzy chcą być z nami w ciągłej łączności, inni dzwonią przed samą imprezą, jednak nie musicie się tym martwić, ponieważ kontaktujmy się z Wami tydzień, dwa przed planowanym ślubem, aby potwierdzić, dogadać szczegóły, a czasem i podnieść na duchu.

Co do naszej pracy w dniu ślubu i wesela omawiamy dokładnie z Wami podczas pierwszej rozmowy. Ogólnie jest luz, a do tego staramy się być niewidoczni, aby nie zabierać Wam radości z tego dnia. Nie ma sztuczności, wszystko dzieje się naturalnie i w swoim czasie. Często wyprzedzamy Wasze pytania i wątpliwości w tym dniu tak, abyście dokładnie wiedzieli, co zaraz nastąpi.

Jesteśmy z Wami do godziny 1.00, później zabieramy się do postprodukcji w celu stworzenia czegoś wyjątkowego.  Filmu ślubnego, teledysku będącego efektem tych wszystkich rozmów, pytań i odpowiedzi, zaangażowania mnóstwa ludzi, który to film będzie opowiadał o Waszej Miłości.

Chcemy krótki film ze ślubu. Jak długie są wasze filmy?

Nasze filmy ślubne zazwyczaj mają do 30 minut. Jest to nowoczesna, elegancka, a zarazem wyczerpująca długość. To co istotne w pigułce. Dynamiczny montaż z super muzyką zapewnią Wam niezapomniane emocje i pamiątkę, do której będziecie nieraz wracać. W przeciwieństwie do długich filmów, produkcji, gdzie są one monotonne i nijakie, a powrót do takich form bywa ciężki. U nas dostaniecie film ślubny elegancki i na czasie!

Jaki zakres czasowy obejmuje finalny film ślubny?

Z reguły nasz film zawiera ujęcia z przygotowań pary młodej, ceremonii ślubnej, jak i zabawy tanecznej. Średnio 12 godzinny reportaż. 

Jesteśmy również zainteresowani fotografią ślubną? Czy możemy połączyć to z wideofilmowaniem?

No jasne. W poprzednim pytaniu wspominałem o tym, że ofercie posiadamy również fotografie ślubną, która to w połączeniu z filmem da Wam super produkt, w tym samym stylu i o tym samej estetyce, co będzie tworzyło piękną całość. Na taką okoliczność mamy w ofercie pakiet PREMIUM. Zapytajcie o niego!

Czy robicie sesje narzeczeńskie i filmowe podziękowania dla rodziców?

Mamy w ofercie sesje narzeczeńską lub filmowe podziękowania dla rodziców. Możemy połączyć to w fajny pakiet i wycisnąć z niego jak najwięcej, tworząc pamiątkę dla Was i dla Waszych, gdzie film z podziękowaniami zaprezentujecie podczas wesela, a jako prezent posłużą zdjęcia w postaci np. fotoobrazu lub fotoalbumu.

Interesuje nas plenerowa sesja ślubna. Czy zrobicie ją dla nas?

Zrobimy dla Was taką sesję plenerową. Taka sesja odbywa się już po ślubie, we wcześniej ustalonym terminie i miejscu, a taka sesja ślubna jest świetnym dodatkowym materiałem wzbogacającym Wasz film ślubny. I mało tego! To fajna przygoda, która zdarza się raz.

Czy pracujecie w cały kraju?

Tak! Dojedziemy gdziekolwiek chcecie. Nie ponosicie z tym żadnych kosztów dodatkowych. Macie to w cenie.

Jaka jest cena za film ślubny?

Jeżeli jesteście zainteresowani wideofilmowaniem, to proszę wypełnijcie formularz kontaktowy, który mieści się z zakładce FAQ . Opiszcie tam trochę siebie, podajcie kilka danych, a my na pewno się odezwiemy z ofertą na film ślubny i fotografię. 

Co otrzymamy jeżeli zdecydujemy się na film ślubny?

– ponadczasowy i nowoczesny film ślubny
– teledysk ślubny, czyli zapowiedź Waszego filmu
– wysoką jakość
– bezcenną pamiątkę
– ujęcia filmowe z drona
– mini sesję w dniu ślubu
– brak kosztów dojazdu i noclegu w dniu ślubu
– film online
– pendrive
– świetną atmosferę

i więcej…

– rabat na filmowe sesje narzeczeńskie i sesje ślubne
– możliwość wykonania podziękowań dla rodziców
– niższą cenę na prestiżowe fotoprodukty, które mogą być parezentem dla rodziców
– najwyższej jakości zaplecze sprzętowe
– licencjonowaną muzykę i oprawę audio
– legalną firmę, a to podatki i Wasze bezpieczeństwo
– profesjonalne i indywidualne podejście
– e-firma, tzn. wszystkie formalności, ustalenia, łącznie z umową możemy załatwić on-line, za pomocą ePodpisu

Nasza fotografia ślubna to nie tylko klatka robiona po klatce dla uzyskania jakiegoś efektu. Jakieś zdjęcia nas nie interesują! Wierzymy, że Was również nie! Robimy zdjęcia mające smak, zapach i barwę… Do tego kamerzysta na wesele i będzie to wyjątkowe połączenie.

Pojawiły się dodatkowe pytania?

Jeżeli tak, to wejdź na nasz FAQ, gdzie staram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie naszej oferty. Odpowiem Ci jak pracujemy przy filmie i nie tylko.

Należymy do

ŚWIATOWEGO STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW ŚLUBNYCH

Jesteśmy dostępni w całym kraju. Pracujemy w różnych miejscach, różnych województwach, np. w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie,  fotograf ślubny również za granicą. Polecamy stronę naszej Pauliny, na której znajdziecie przepiękną fotografię noworodkową i nie tylko.