FILM ŚLUBNY

emocjonujący i nieszablonowy

Film Ślubny, czyli gdy w powietrzu unosi się miłość

Życie jest nieprzewidywalne piękne i w tym jest jego sens. Niestety pamięć bywa zawodna i często zdarza się, że odtwarzamy w głowie szczątki obrazów, słów, gestów… ile dalibyśmy wtedy, aby przeżyć to jeszcze raz. Film ślubny jest jednym z przeżyć, którego po prostu nie można skazać na zapamiętane jedynie – urywki scen. Sam ślub i przysięga są szczególnie emocjonalne i piękne w swej szczerości, że po latach niewątpliwie każdy doceni pamiątkę w postaci filmu ślubnego i będzie mógł poczuć tamtą atmosferę, otulając się magicznymi wspomnieniami.

Jako kamerzysta ślubny spotykam się na co dzień z zadowoleniem moich par z dokonanego wyboru, ponieważ kiedy emocje się uspokoją, kurz opadnie, suknia zawiśnie w szafie, goście się rozejdą, a my wrócimy do swoich obowiązków, jedyne co nam zostanie to zdecydowanie film, który przywróci biel sukni i jej spektakularny wygląd, pokaże bawiących się rodziców, ciocie, wujków i nas samych, młodych i zakochanych. I nieważne, skąd jesteś. Czy to jest Łódź, Warszawa, czy całkiem inne miejsce naszego kraju – zapamiętaj, jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Wybrane filmowe historie ślubne

Tak może wyglądać Twój film ślubny

Oto nasze historie ślubne, w które włożyliśmy dużo serca, bo zależy nam na tym, aby zapamiętać ten dzień w nieszablonowym, a wręcz filmowym stylu. Jest tutaj masa łez, uśmiechu i radości. To wszystko kryje się w jednym słowie – MIŁOŚĆ.

Zawsze razem  | Kasia + Patryk | Pałac Tłokinia | Trailer ślubny

Ten wyjątkowy dzień obfitował w wiele wspaniałych momentów, wiele niezapomnianych chwil i wiele, wiele miłości. W ten dzień wszystko było piękne. Przygotowania w pięknych wnętrzach, ceremonia ślubu w przepięknej katedrze, a samo wesele odbyło się w eleganckim Pałacu Tłokinia. Do tego pełno kwiatów i cudowna dekoracja.  Ale to wszytko było tylko bladym dodatkiem na tle niezwykle barwnej pary młodej, która przebiła wszystko. Z resztą zobaczycie sami w trailerze ślubnym, który jest zapowiedzią ich filmu ślubnego.

I tak zaczyna się historia pewnej miłości | Kasia + Konrad | Sesja ślubna w górach

Ten dzień zaowocował dawką pozytywnych emocji, radości i miłości tych dwojga wspaniałych ludzi. Tą miłość dosłownie było czuć. I nie dlatego, że oddychaliśmy cudownym powietrzem jakie nam towarzyszyło w naszych pięknych Tatrach. Z każdym ujęciem, czuliśmy jak Oni są w sobie zakochani, rozgrzewają się aż do czerwoności, gdy są obok siebie. Z resztą zobaczcie sami, bo to nie są puste słowa. Kasia i Konrad w swojej filmowej sesji poślubnej na Rusinowej Polanie.

Jeden oddech. Jedno słowo… | Natalia i Mateusz | Zwiastun filmu ślubnego

W magicznym miejscu, pięknej scenerii i przy pięknej pogodzie powstał ten wzruszający film. Dla tych zakochanych była, to niepowtarzalna okazja, aby wyznać sobie miłość. I dlatego kochamy naszą pracę, bo możemy być świadkami takich ceremonialnych chwil, bo to jest takie prawdziwe i szczere.  Obejrzycie proszę, tą zapowiedź ich filmu ślubnego, która wprowadza nas do tej wyjątkowej historii. Historii pełnej uczucia, zaufania i miłości. Taki trailer ślubny, to piękna pamiątka każdej pary młodej.

Miłość, to morze uczuć | Paulina i Radek | Sesja poślubna

Miłość! To morze pełne uczuć, emocji i ludzi takich jak Paulina i Radek. Zobaczycie to w ich emocjonalnym zwiastunie. Jest, to zapowiedź ich filmu ślubnego.

Wstęp do opowieści | Ania i Jacek | Zwiastun filmu ślubnego

Piękna Pani Młoda, przystojny Pan Młody, piękny pałacyk, doprawdy to musiało się udać.

 Historia dwojga wspaniałych ludzi | Marzena + Sebastian | Wideofilmowanie

Krótka historia dwojga wspaniałych ludzi, których życie połączyło w niebanalnie fajny sposób. Są dowodem na to, że dzielące kilometry mogą zbliżać, a autostrada stać się symbolem miłości.

Prawdziwy muzyczny teledysk | Kamila i Łukasz | Film ślubny

Bardzo trudno jest opisać miłość, to jakbyśmy chcieli opisać smak pysznego owocu. Mimo ogromnych starań i mnóstwa słów, właściwie nie jesteśmy w stanie oddać jego prawdziwego smaku i słodyczy. Kamila i Łukasz potrafią pokazać łączące ich uczucie, to ich żywioł, który jak tornado porywa emocje, wzruszenie, zmysłowość i miłość w ich własny wir.

Zapowiedź prawdziwej historii | Asia i Kamil | Trailer ślubny

Oto wspomnienie szczerych uśmiechów, zabawy i czystej miłości. Miłości, którą było warto uwiecznić.

Miłość, której nie można się przeciwstawić | Żaneta i Przemek | Plener ślubny

Natura to prawdziwa rozkosz, zapach lasu i smak wody. To również miłość, której nie można się przeciwstawić. Dlatego postanowiliśmy nagrać tę sesję ślubną nad wodą. Było ciepło, dziko i zabawnie. To miała być taka normalna romantyczna sesja, a stworzyliśmy coś troszkę w innym klimacie. Kochani zobaczcie, tę krótką zapowiedź filmową naszej pary.

Tajemniczy Zamek Książ | Marzena i Mateusz | Kamerzysta na wesele

Sentymentalnie na zamkowym dziedzińcu Marzena i Mateusz w futurystycznym spojrzeniu na film ślubny. Miłość różne ma oblicza, a tych dwoje jest wcieleniem jednej z nich.

Nieskończenie delikatna opowieść | Ania i Jacek | Teledysk ślubny

W malowniczej scenerii przy udziale fantastycznych ludzi celebrujemy Ich wyjątkowy dzień. Doprawdy było niezwykle przyjemnie, jednocześnie elegancko i szampańsko. W konsekwencji przeżywamy wciąż na nowo te delikatne i ulotne chwile w filmie ślubnym Ani i Jacka.

Podziękowania dla rodziców | Emisja w programie Pytanie na Śniadanie

W programie Pytanie na śniadanie na antenie TVP2 wzięła udział Ola, z którą mieliśmy okazje i przyjemność współpracować. Opowiadała w nim jak wspólnie z Michałem podziękowali swoim rodzicom na weselu. Cały wywiad i nasz filmik możecie zobaczyć tutaj.

Panna młoda o zmierzchu | Sesja ślubna

Opowieść z pachnącego lasu, urokliwa a zarazem tajemnicza. Zieleń, szum wody i ona, czyli krótka zapowiedź szczęśliwych chwil.

Wideofilmowanie Łódź Warszawa Bełchatów

Fotografia Ślubna w pakiecie filmem

Jeśli interesuje Cię również fotografia ślubna, to mam dla Ciebie super propozycje. Wybierając film i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. W pakiecie taniej.

Wasze historie ślubne

KAMERZYSTA FILM ŚLUBNY

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.

Urocza sesja ślubna w Pałacu Pstrokonie

Ola&Adam | Pałac Pstrokonie   Kiedy podjechali pod Pałac Pstrokonie i wysiedli z samochodu, scenariusz na sesję ślubną namalował się sam. Dystyngowana z niezwykłą klasą Aleksandra każdym swym ruchem udowadniała, że sesja z nimi będzie nie...

Wesele i Sesja Ślubna w Pałacu Pstrokonie

Zerknij na naszą Fotografię Ślubną

Nasza fotografia ślubna to nie tylko klatka robiona po klatce dla uzyskania jakiegoś efektu. Jakieś zdjęcia nas nie interesują! Wierzymy, że Was również nie! Robimy zdjęcia mające smak, zapach i barwę… Do tego kamerzysta | film ślubny i będzie to wyjątkowe połączenie.

Masz pytania?

Jeżeli tak, to wejdź na nasz FAQ, gdzie staram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie naszej oferty. Być może uzyskasz tam swoją odpowiedź na pytania związane kamerzystą na wesele i fotografem ślubnym.

Należymy do

ŚWIATOWEGO STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW ŚLUBNYCH

Pracujemy w całym kraju. Najczęściej w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie, kamerzysta, fotograf ślubny również za granicą. Polecamy stronę naszej Pauliny, na której znajdziecie przepiękną fotografię noworodkową i nie tylko.

6 / 5