FILM ŚLUBNY WIDEOFILMOWANIE

Film Ślubny Łódź WIDEOFILMOWNANIE Łódź Warszawa Cały Kraj

Emocjonalne Filmy Ślubne

Gdy w powietrzu unosi się miłość

Cześć nazywam się Tomek i jestem filmowcem ślubnym w naszym WeMakeStory. Uważam, że życie jest nieprzewidywalne i czasem szalone, bez wątpienia w tym tkwi jego piękno i sens. Niestety nasza pamięć bywa zawodna i często zdarza się, że odtwarzamy w głowie szczątki obrazów, słów i gestów… ile dalibyśmy wtedy, aby przeżyć to jeszcze raz. Filmowanie ślubów to taka trochę misja, ponieważ stajemy na straży wyjątkowych chwil.

Dzień ślubu jest tak ważnym wydarzeniem i przeżyciem, którego po prostu nie można skazać na zapamiętane jedynie – urywki scen. Sam ślub i przysięga są szczególnie emocjonalne i piękne w swej szczerości, że bez wątpienia po latach, każdy doceni pamiątkę w postaci filmu ślubnego i będzie mógł poczuć tamtą atmosferę, otulając się magicznymi wspomnieniami.

Jako kamerzysta ślubny spotykam się na co dzień z zadowoleniem moich par z filmu ślubnego, ponieważ kiedy emocje się uspokoją, kurz opadnie, suknia zawiśnie w szafie, goście się rozejdą, a my wrócimy do swoich obowiązków, jedyne co Wam pozostanie to zdecydowanie film, który przywróci biel sukni i jej spektakularny wygląd, pokaże bawiących się rodziców, ciocie, wujków i nas samych, młodych i zakochanych.

I nieważne, skąd jesteś. Czy szukasz filmu ślubnego z Łodzi, z Warszawy, czy z całkiem innego miejsca naszego kraju – zapamiętaj, jesteśmy tutaj dla Ciebie i zajmiemy się wideofilmowaniem tego wyjątkowego wydarzenia!

Oceniają nas

FILM ŚLUBNY

Filmowe Historie Ślubne

Oto nasze historie ślubne, w które włożyliśmy dużo serca, bo zależy nam na tym, aby zapamiętać ten dzień w nieszablonowym, a wręcz filmowym stylu. Jest tutaj masa łez, uśmiechu i radości. To wszystko kryje się w jednym słowie – MIŁOŚĆ.

Teledysk ślubny Wideofilmowanie Łódź

W Świetle Zachodzącego Słońca | Paulina + Łukasz

To była wspaniała przygoda. To było to czego potrzebowaliśmy, to było jak wdech świeżego powietrza. Paulina i Łukasza dali nam poczucie spełnienia, poczucie że nasza praca jest, tym czego i Oni potrzebowali. Śmiemy twierdzić, że potrzebowaliśmy się nawzajem, jak dzień potrzebuje zachodu słońca. I taka jest właśnie ta historia. A my staramy się, aby były one emocjonalne i nietuzinkowe, bo takie mogą być filmy ślubne.

Zwiastun ślubny Wideofilmowanie Warszawa

Otuleni Piaskiem i Pustynnym Wiatrem | Kasia + Damian

Czy też myślcie, że film ślubny może być nudny i nijaki? A nazwa wideofilmowanie, kojarzy Wam się ze starą sztuką nagrywania? My tak nie myślimy! Tym bardziej obejrzyjcie ten krótki, ale klimatyczny zwiastun filmu ślubnego, tej jakże wielkiej miłości tych dwojga zakochanych w sobie osób. Pustynny klimat nad polskim morzem? Tak to możliwe i w zasięgu ręki dla każdego z Was. Nie ukrywamy, że wylaliśmy masę potu, a samo nagranie kadrów trwało kilka dobrych godzin, ale co tam. Była fajna pogoda, super atmosfera i masa dobrej zabawy, która zrodziła ten oto trailer ślubny. Uwielbiamy takie emocjonalne filmy ślubne.

Trailer ślubny Wideofilmowanie Łódź

Zawsze Razem  | Kasia + Patryk | Pałac Tłokinia

Ten wyjątkowy dzień obfitował w wiele wspaniałych momentów, wiele niezapomnianych chwil i wiele, wiele miłości. W ten dzień wszystko było piękne. Przygotowania w pięknych wnętrzach, ceremonia ślubu w przepięknej katedrze, a samo wesele odbyło się w eleganckim Pałacu Tłokinia. Do tego pełno kwiatów i cudowna dekoracja.  Ale to wszytko było tylko bladym dodatkiem na tle niezwykle barwnej pary młodej, która przebiła wszystko. Z resztą zobaczycie sami w trailerze ślubnym, który jest zapowiedzią ich filmu ślubnego.

Zapowiedź filmu ślubnego Łódź Sesja Plenerowa

Gwiezdny Pył | Olga + Mateusz

 

To był wspaniały czas, kiedy mogliśmy zrobić te zdjęcia do filmu ślubnego. Miejsce na plener ślubny? Las i rzeka. Dosłownie. Była mega pogoda, słońce świeciło złotym kolorem, a w powietrzu unosił się pył, taki gwiezdny pył. Coś kwitło? Może. Ale dla nas był to właśnie ten pył, ten wyjątkowy. To spowodowało, że ta zapowiedź filmu ślubnego, jest w takim magicznym klimacie. Do tego szczypta zabawy. I proszę… tak to wyszło. Tak trochę kosmicznie i inaczej niż zwykle. Uwielbiamy robić takie plenery ślubne, w takich miejscach. I najważniejsze, że podczas naszego spaceru, dobrze się bawicie.

Film Ślubny Warszawa Teledysk

Tutaj! W tej chwili. Z Tobą Ja | Kasia + Bartosz

Jak brzmią słowa piosenki “Tarzam się jak fala, czy mogę zostać w twoim oceanie? Spaliłbym się jak płomień, lecz Twoje oczy trzymają mnie zamrożonego… Tutaj, w tej chwili, z Tobą ja… ”  Kasia i Bartek dosłownie w zwolnionym tempie złożyli swoje świadectwo miłości. W dniu realizacji tego klipu, filmu ślubnego było dość chłodno i wietrznie, ale nie opuszczał nas dobry nastrój. Wręcz przeciwnie, był ten “fun” i masa fajnej zabawy 😂. Jako kamerzysta na wesele sprawia mi wiele radości praca z moimi parami młodymi, które mają tak świetne poczucie humoru, a nagranie do tej filmowej sesji ślubnej powstało w Gdańsku na plaży Stogi. A teraz zobaczcie sami ich własną zapowiedź tej niepowtarzalnej historii, zawartej w kadrach tego trailera ślubnego. Enjoy 😀

Film Ślubny Bełchatów Teledysk

Emocjonalna Sesja Miłosna | Paulina + Łukasz

Tak! To jest sesja miłosna na miarę wyciskacza łez. Kilka nieoczywistych kadrów ślubnych i poruszająca ścieżka dźwiękowa. Filmik powstał na bazie sesji narzeczeńskiej i podziękowań dla rodziców. A wyszło? No naszym zdaniem przecudnie 😍 Sami zobaczcie!

Wideofilmowanie Łódź

Chodź Opowiem Ci Bajkę | Asia + Czarek

Zobaczcie ten emocjonujący klip z sesji ślubnej, która odbyła się w pomarańczowo złotych barwach. Barwach miłości. Zdjęcia do tego teledysku ślubnego zrealizowaliśmy w super miejscu jakim jest Ogród Botaniczny w Powsinie. Ogród ten jest pełen niespotykanych roślin, cudownych miejsc jak oranżeria, czy szklarnia w których można zrealizować wiele pięknych zdjęć podczas plenerowych sesji poślubnych.  W czasie gdy robiliśmy ujęcia do tego filmu, teledysku ślubnego zastaliśmy przecudną pogodę, pełną ciepłych kolorów, które tylko podkreśliły gorącą miłość Asi i Czarka. Jako kamerzysta na wesele i fotograf ślubny staraliśmy się to pokazać. Chyba się udało!

Zwiastun Film Ślubny Łódź

Jeden Oddech. Jedno Słowo… | Natalia + Mateusz

W magicznym miejscu, pięknej scenerii i przy pięknej pogodzie powstał ten wzruszający film. Dla tych zakochanych była, to niepowtarzalna okazja, aby wyznać sobie miłość. I dlatego kochamy naszą pracę, bo możemy być świadkami takich ceremonialnych chwil, bo to jest takie prawdziwe i szczere.  Obejrzycie proszę, tą zapowiedź ich filmu ślubnego, która wprowadza nas do tej wyjątkowej historii. Historii pełnej uczucia, zaufania i miłości. Taki trailer ślubny, to piękna pamiątka każdej pary młodej.

Wideofilmowanie Warszawa Klip

I Tak Zaczyna Się Historia Pewnej Miłości | Kasia + Konrad

Ten dzień zaowocował dawką pozytywnych emocji, radości i miłości tych dwojga wspaniałych ludzi. Tą miłość dosłownie było czuć. I nie dlatego, że oddychaliśmy cudownym powietrzem jakie nam towarzyszyło w naszych pięknych Tatrach. Z każdym ujęciem, czuliśmy jak Oni są w sobie zakochani, rozgrzewają się aż do czerwoności, gdy są obok siebie. Z resztą zobaczcie sami, bo to nie są puste słowa. Kasia i Konrad w swojej filmowej sesji poślubnej na Rusinowej Polanie.

Film Ślubny Warszawa Klip

Miłość, to Morze Uczuć | Paulina i Radek

Miłość! To morze pełne uczuć, emocji i ludzi takich jak Paulina i Radek. Zobaczycie to w ich emocjonalnym zwiastunie. Jest, to zapowiedź ich filmu ślubnego.

Fotografia i Film Ślubny w pakiecie

PREMIUM

Jeśli interesuje Cię również fotografia ślubna, to mamy dla Ciebie super propozycje. Wybierając film i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy. W pakiecie taniej.

WIDEOFILMOWNAIE i FOTOGRAF ŚLUBNY

Wasze Historie Ślubne

Mamy dla Was kilka wybranych historii ślubnych, gdzie możecie zobaczyć miłość i to coś, czego nie można opisać pustymi słowami. Dzięki Wam można się przekonać, że miłość, wiara i nadzieja może dosięgnąć każdego z nas.

O zachodzie słońca | Sesja Ślubna na Górze Zborów

Plenerowa Sesja Ślubna na Górze Zborów | Paulina + Łukasz Z Pauliną i Łukaszem spotykamy się już któryś raz, za każdym razem towarzyszyły nam inne okoliczności, inne krajobrazy i emocje, zawsze jednak chodziło o jedno — Love, no i troszeczeczkę o...

Czytaj więcej

Sesja ślubna o zachodzie słońca na górze zborów

Kamerzysta Ślubny Łódź Film Ślubny Warszawa

Dwa pytania o film ślubny

Wideofilmowanie – jak pracuje

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad filmem z własnego ślubu i wesela, ale masz obawy i wątpliwości, ze względu na szereg pytań bez odpowiedzi, chętnie opowiem Wam, jak pracuje, być może rozwieje, chociaż część tych obaw.

Naszą współpracę zaczynam od rozmowy z Wami. Ta pierwsza rozmowa jest kluczowa, ponieważ wtedy dowiadujemy się, czy jesteśmy sobie przeznaczeni, bo absolutnie nie chcemy być na siebie skazani. Spotkać możemy się zawsze, na kawie w moim studiu, lub na wideo rozmowie. Wy opowiadacie o swoich oczekiwaniach a ja o tym, czy mój styl pracy mieści się w ramach tych oczekiwań. Tylko wtedy mamy pewność, że wszystko się zgra i Wasza pamiątka będzie taka, jaka powinna być.

Ważną częścią współpracy jest umowa, którą możemy podpisać online. Tutaj staram się być naprawdę elastyczny, ponieważ pracując z ludźmi z całej polski, czasami ten kontakt jest możliwy tylko online, ale mi to nie przeszkadza, jeśli Wam również nie, to super. Niektórzy chcą być ze mną w ciągłej łączności, inni dzwonią przed samą imprezą, jednak nie musicie się tym martwić, ponieważ kontaktuje się z moimi parami tydzień przed planowanym ślubem, ale potwierdzić, dogadać szczegóły a czasem i podnieść na duchu.

Jak pracuje w dniu ślubu i wesela omawiam z Wami podczas pierwszej rozmowy, jednak opowiem tutaj w skrócie, że z nami jest zawsze wesoło (z nami, ponieważ na każdym ślubie i weselu jest dwóch kamerzystów), jest luz, a my staramy się być niewidoczni, aby nie zabierać Wam radości z tego dnia.

Nie ma sztuczności, wszystko dzieje się naturalnie i w swoim czasie. Często wyprzedzamy Wasze pytania i wątpliwości w tym szczególnym dniu tak, abyście dokładnie wiedzieli, co zaraz nastąpi.

Jesteśmy z Wami do godziny 1.00, później zabieram się do postprodukcji w celu stworzenia czegoś wyjątkowego, filmu, który będzie efektem tych wszystkich rozmów, pytań i odpowiedzi, zaangażowania mnóstwa ludzi no i Waszej Miłości.

Dodatkowo możesz zamówić u mnie sesje narzeczeńską, miłosną, lub poślubną sesje plenerową. Możemy połączyć to w super pakiet i wycisnąć z sesji jak najwięcej, tworząc pamiątkę dla Was i dla rodziców w postaci np. fotoobrazu lub fotoalbumu wysokiej jakości.

Film Ślubny – co otrzymamy?

– ponadczasowy i nowoczesny film ślubny
– teledysk ślubny, czyli zapowiedź Waszego filmu
– wysoką jakość
– dwóch operatorów, to dwa różne spojrzenia
– bezcenną pamiątkę
– ujęcia filmowe z drona
– mini sesję w dniu ślubu
– bez kosztów dojazdu
– film online
– świetną atmosferę

i więcej…

– rabat na filmowe sesje narzeczeńskie i sesje ślubne
– możliwosć wykonania podziękowań dla rodziców
– niższą cenę na prestiżowe fotoprodukty, które mogą być parezentem dla rodziców
– najwyższej jakości zaplecze sprzętowe
– licencjonowaną muzykę i oprawę audio
– legalną firmę, a to podatki i Wasze bezpieczeństwo
– profesjonalne i indywidualne podejście
– e-firma, tzn. wszystkie formalności, ustalenia, łącznie z umową możemy załatwić on-line, za pomocą ePodpisu

Nasza fotografia ślubna to nie tylko klatka robiona po klatce dla uzyskania jakiegoś efektu. Jakieś zdjęcia nas nie interesują! Wierzymy, że Was również nie! Robimy zdjęcia mające smak, zapach i barwę… Do tego kamerzysta na wesele i będzie to wyjątkowe połączenie.

Masz pytania?

Jeżeli tak, to wejdź na nasz FAQ, gdzie staram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie naszej oferty. Odpowiem Ci jak pracujemy przy filmie i nie tylko.

Należymy do

ŚWIATOWEGO STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW ŚLUBNYCH

Pracujemy w całym kraju. Najczęściej w województwie łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, w miastach i okolicach takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bełchatów. Wideofilmowanie, kamerzysta, fotograf ślubny również za granicą. Polecamy stronę naszej Pauliny, na której znajdziecie przepiękną fotografię noworodkową i nie tylko.