We love life | Wesele w Villa Park Julianna i zespół Ich Troje

Mini reportaż ślubny

Wymarzone wesele w Villa Park Julianna? A do tego Michał Wiśniewski i Ich Troje? Wszystko jest możliwe.

 

We Love Life

O Alexie i Monice można powiedzieć wiele dobrego, nawet znając ich tylko chwile. Nie o tym, że miłość z nich bucha i że nigdy z nich nie wyparuje. Bo gdy patrzą na siebie, to jest tak, jakby byli jednością, a gdy się bawią, to tak jakby jutra miało nie być.

Oni kochają życie i wszystko to, co jest z nim związane, celebrują je i potrafią dzielić się tym szczęściem z każdym. Są przede wszystkim dobrymi ludźmi, wspaniałymi dziećmi dla swoich rodziców i świetnymi przyjaciółmi.

Oranżeria w Villa Park Julianna

O tym wszystkim mogliśmy przekonać się na ich pięknym ślubie i weselu zorganizowanym w dworku weselnym Villa Park Julianna. To cudowne miejsce, skryte przed codziennym zgiełkiem, otoczone malowniczą przyrodą, zielonym parkiem i ze wspaniałą oranżerią, która idealnie wpasowała się w styl tego wesela.

Dzień ślubu był ciepły i słoneczny, pachniało kwiatami i jakby tego było mało, w powietrzu czuć było ekscytacje, zwłaszcza że zarówno zdjęcia, jak i film ślubny zaczęliśmy w apartamentach Villi oraz również w cudownej oranżerii.

Monika i Alex zdecydowali, że ubierać będą się w tym samym miejscu, co było świetnym pomysłem, ponieważ mieliśmy dużo czasu na first look, jak również na plenerową sesję ślubną. Starczyło też czasu na szampana i zdjęcia pozowane z rodzicami i najbliższymi.

Po ceremonii ślubnej był oczywiście pierwszy taniec w wykonaniu nowożeńców, którego nie powstydziliby się zawodowi tancerze. Był niewymuszony i naturalny, bez nadęcia, za to z uśmiechami na ich twarzach. My uwielbiamy taki luz, dlatego z nimi pracowało się wyjątkowo fajnie.

Widać to oczywiście na zdjęciach, szczerze miałam problem z wyborem, ponieważ wszystkie są świetne. Żeby tego wszystkiego było mało, późnym wieczorem, znienacka pojawiła się niespodzianka weselna dla pary młodej.

Gościnny występ lidera zespołu Ich Troje

A niespodzianką był Michał Wiśniewski i Ania Świątczak, którzy utworami z repertuaru grupy Ich Troje, zrobili wielki szał. Nie muszę chyba pisać, co tam się działo 🤩 To był piękny ślub, wesele i świetny koncert z cudownymi ludźmi.

Piękniejszy czas jeszcze przed nimi. Alexowi i Monice życzymy wszystkiego, co najlepsze, a Was zapraszam do obejrzenia małego reportażu ślubnego, może zainspirujecie się przy organizacji własnego wesela.

I pamiętajcie! Fotograf i kamerzysta na wesele tylko z WeMakeStory Studio… No może jeszcze z Ich Troje 😀

Zapowiedź filmu ślubnego

ocena
17 / 5

Paulina

Paulina

Mama i żona | Fotograf Ślubny

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

ZAPYTAJ O OFERTĘ!
Zapytaj o pakiet Premium w którym masz dwie usługi – Fotografa i Kamerzystę na wesele. To same korzyści – niższa cena, jedna firma i wiele innych.