Piękni i Młodzi | Dzień ślubu i wesela w pałacu Tarce | Iza + Wiktor

ŚLUB I WESELE

A było to tak…

Z Izą i Igorem spotkaliśmy się wcześniej przy realizacji ich sesji narzeczeńskiej, której efekty mogli podziwiać ich rodzice i goście na przyjęciu weselnym, gdyż film nagrany był w charakterze podziękowań dla rodziców. To fenomenalna para fajnych młodych i zdolnych ludzi. Z nimi kojarzy mi się uśmiech, pogoda ducha, szczerość i słońce, dlatego cieszyłam się na kolejne spotkanie z nimi, tym razem w dniu ich ślubu.

Przygotowania i wesele w Pałacu Tarce

Przygotowania i ceremonia ślubna przebiegła bez przeszkód i opóźnień, tym bardziej że Państwo Młodzi przygotowywali się do najważniejszego dnia w ich życiu w tym samym miejscu, czyli w Pałacu Tarce, gdzie odbywało się również przyjęcie weselne. Pałac Tarce to perła ukryta wśród lasów, neorenesansowa forma, oraz przepiękne wnętrza, to idealne warunki do organizowania przyjęć weselnych. Piękny widok, duża przestrzeń, świeże powietrze i mnóstwo aranżacji to idealne możliwości zdjęć plenerowych na łonie natury, Park i ogród dodatkowo upiększają potężne latany, które zapierają dech i zapadają w pamięć. Przyjęcie weselne Izy i Igora w takich warunkach nie mogło się nie udać, ba! to było cudowne wesele.

Począwszy od pierwszego tańca zatańczonego idealnie, cudownych gości pełnych serdeczności i uśmiechu, szczęśliwych rodziców, no i prze szczęśliwych nowożeńców. Film ślubny z tego dnia zapewne bardziej oddaje te emocje, jednak na naszych zdjęciach ślubnych również je widać, ponieważ uwielbiamy chwytać te momenty. Sytuacja nie była komfortowa, ponieważ wszyscy znajdowaliśmy się wówczas w epicentrum epidemii zwanej covid, dlatego wiele pytań spędzało sen z powiek i do końca nie było wiadomo, czy Iza i Igor będą mogli dzielić ten dzień ze wszystkimi, których obecność była dla nich ważna. Na szczęście wszystko się udało, co bierzemy oczywiście za dobrą wróżbę.

Zabawa z zespołem Piękni i Młodzi

Pogoda tego dnia była ciepła i słoneczna, na schodach dumnie leżał czerwony dywan, niesamowite przysmaki serwowane podczas przyjęcia rozpieszczały podniebienia, a czas umilała muzyka w wykonaniu znanego i lubianego zespołu Piękni i Młodzi. Tego dnia, nie można było chcieć więcej, bo więcej się nie dało. Nie da się oddać tej atmosfery, tam trzeba być i poczuć ten klimat. Mogę Was zaprosić do oglądania części zdjęć ślubnych, abyście zanurzyli się w ich historii, opowiedzianej w fotografii ślubnej, a jest to historia ich miłości jakże prawdziwej. Można zarazić się tymi uśmiechami, czego Wam z całego serducha życzę.

Ślub i wesele w Pałacu Tarce

ocena
1 / 5

Paulina

Paulina

Mama i żona | Fotograf Ślubny

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

ZAPYTAJ O OFERTĘ!
Zapytaj o pakiet Premium w którym masz dwie usługi – Fotografa i Kamerzystę na wesele. To same korzyści – niższa cena, jedna firma i wiele innych.