Chodź opowiem Ci bajkę | Sesja Ślubna w pięknych pomarańczowych barwach

Ogród Botaniczny w Powsinie

Asia + Czarek | Plenerowa Sesja Ślubna w pomarańczowo złotych barwach

Ta sesja poślubna została zaplanowana w miejscu wybranym przez naszą kochaną parę młodą. To miejsce, to ogród botaniczny w Powsinie pod Warszawą. W dniu realizacji zdjęć, byliśmy pełni fajnych emocji i nadziei na super pogodę, więc wybraliśmy się na długi spacer w tym podwarszawskim ogrodzie.

Wszyscy wiemy, że początki nie są łatwe, nawet jeśli byliśmy na weselu, to uwierzcie – plener jest jakoś bardziej stresujący dla pary. Zawsze mówicie – „na weselu to nie musieliśmy pozować”. Dobra wiadomość jest taka, że na naszym plenerze, też nie musicie. Prowadzimy Was krok po kroku i nagle wiecie co robić, tak po prostu i naturalnie.

Asia i Czarek oczywiście chwycili, o co chodzi z prędkością światła, tak, że praca z nimi to było, jak spotkanie ze znajomymi przy piwku.

Na pierwszy ogień poszła szklarnia i ku naszemu zdziwieniu najlepsze światło i klimat znaleźliśmy obok niej, jak to mówią „nie wszystko złoto co się świeci”, ale dosłownie zalało nas złoto z nieba. Spędziliśmy tam trochę czasu, by złapać to piękne światło w fotografiach ślubnych, ale i w klatkach do filmu ślubnego.

Bardzo lubimy te spacery z Wami, często bywa tak, że zatracimy się w rozmowie, zapominając o pracy. Tak było i tym razem, rozmowa o filmach z Netflix-a pochłonęła nas na dłuższy czas. Szczęśliwie udało się odhaczyć wszystkie zaplanowane punkty na sesję zdjęciową i przy okazji poznać fantastyczną parę, niezwykle zakochanych i naturalnie pięknych ludzi.

A to co udało nam się stworzyć, zobaczycie poniżej. Trochę w innej tonacji, trochę w innych kolorach niż zwykle, ale kto powiedział, że wszystko musi być tak samo? Żyjmy nieszablonowo 🙂   

Zobaczcie zapowiedź filmu ślubnego i nasze zdjęcia z tej sesji zdjęciowej

 

[et_pb_dp_dmb_module_25 urlvideo=”https://vimeo.com/410307774″ urlimages=”https://wemakestory.com/wp-content/uploads/2020/05/teledysk-slubny-ogrod-botaniczny-w-powsinie-1.jpg” bf=”rgba(34,34,34,0.81)” bhf=”#222222″ bpf=”#ffffff” css=”popup1″ admin_label=”Video PopUp 2″ _builder_version=”4.16″ max_width=”1024px” max_width_tablet=”100%” max_width_phone=”100%” max_width_last_edited=”on|phone” module_alignment=”center” animation_style=”flip” hover_enabled=”0″ saved_tabs=”all” global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″ _i=”0″ _address=”1.2.0.0″ /]

Emocjonujący klip w pomarańczowo złotych barwach. Barwach miłości. Pokrytej nieskazitelnym pyłem 💛  Kamerzysta na wesele, to nie tylko proste kadry, to również opowieść o Waszej miłości.

 

Tomek

Tomek

Filmowiec | Fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: "Życie to są chwile". Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.