Ślub, wesele i bajkowa sesja Śubna w Rezydencji Dwór Polski

FOTOGRAF NA ŚLUB WESELE

Lidia + Łukasz | Zdjęciowy reportaż ślubny

A teraz przeniesiemy Was do Bielaw, gdzie odbył się bajkowy ślub Lidii i Łukasza oraz do Bratoszewic w województwie łódzkim, na ich przyjęcie. Przepiękne wnętrze starego kościoła, gdzie para wypowiadała słowa przysięgi, potęgowało podniosłość tej chwili i jej wyjątkowość. Lidia w cudownej sukni prezentowała się niczym księżniczka wyjęta z bajki, a Łukasz dotrzymywał jej kroku, jak na kochającego przyszłego męża przystało. Ceremonia ślubu przebiegła w atmosferze radości, spokoju i wzajemnej miłości, co będzie można zobaczyć na fotografii ślubnej.

Przyjęcie weselne odbyło się w sali Izabell w Bratoszewicach. W tym przypadku śmiało można stwierdzić, „ach co to był za ślub”. Po tak spektakularnym wstępie w kościele Ich przyjęcie nie mogło się nie udać. Cudowni, weseli goście, którzy świetnie nie bawili, przepyszne jedzenie i świetna atmosfera sprawiły, że zapamiętamy to wesele na długo.

Lidia i Łukasz stanęli na wysokości zadania i mimo początkowego lekkiego stresu, poradzili sobie idealnie w nowej roli, jako mąż i żona oraz jako gospodarze na ich cudownym przyjęciu. Bajkowy ślub i wesele zostały zwieńczone fotograficzną sesją zdjęciową oraz filmową w plenerze.

Na sesje plenerową wybraliśmy Bełchatów i mieszczącą się tam Rezydencję Dwór Polski. Zarówno wnętrza dworku, jak i otoczenie przeniosło nas w czasy szlachty, dam i panów dworu. Lidia i Łukasz poradzili sobie idealnie, dzięki czemu mogliśmy zrealizować nasz plan w postaci fajnej sesji ślubnej. Zdjęcia ślubne i film ślubny powstały w pięknych wnętrzach dworku oraz podczas spaceru w zielonym ogrodzie a efekty naszej pracy możecie zobaczyć poniżej.

 

 

Oto kilka zdjęć ślubnych z sesji, ślubu i wesela

 

ocena
9 / 4.9

Tomek

Tomek

Filmowiec | Fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: "Życie to są chwile". Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła.

Pakiet PREMIUM

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.