Romantyczna sesja ślubna na Zamku Królewskim w Olsztynie

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I FILM ŚLUBNY

Sesja Ślubna na Zamku w Olsztynie | Sylwia & Piotr

 

To para pełna wdzięku, spokoju, radości i wzajemnej miłości. Ona – skromna kobieta z ogromną klasą. On – stuprocentowy dżentelmen z bogatym wnętrzem. Wzajemnie tworzą duet niezwykle subtelny, ale i z pazurem!

Ich oryginalność zaprowadziła nas w surowe rejony Jury Krakowsko-Częstochowskiej do Zamku Królewskiego w Olsztynie. Tamtejsze widoki, nietknięte przez lata przeniosły nas w czasy dam dworu i szarmanckich rycerzy.

Bieganie w górę i w dół po pagórkowatym terenie – było nie lada wyzwaniem dla Sylwii i nawet mimo tenisówek na stopach, piękna obcisła suknia krępowała ruchy. Na szczęście Piotr jak na rycerza przystało, służył pomocą ukochanej i nie odstępował jej na krok.

Ta sesja zapadła nam w pamięć. Był to czas spędzony na spacerze, rozmowie i zdjęciach. To była przyjemność! Ich sposób bycia, to jak się dotykają, jak patrzą na siebie i jacy są szczęśliwi widać na zdjęciach. Jako fotografowie ślubni, właśnie takie fotografie ślubne kochamy, te z emocjami, których nie odda żadna sztuczna poza. My je kradniemy, kiedy Wy widzicie tylko siebie w tym ogromnym pięknym świecie.

 

Ślubna Sesja Plenerowa na Zamku Królewskim w Olsztynie | Jura Krakowsko-Częstochowska

ocena
2 / 5

Tomek

Tomek

Filmowiec | Fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: "Życie to są chwile". Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła.

Film i Fotografia w pakiecie

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.