Kameralne przyjęcie weselne | Browar Księży Młyn w Łodzi

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Całkiem niedawno mieliśmy przyjemność robić reportaż zdjęciowy ze ślubu oraz przyjęcia ślicznej Agnieszki i pilota Egipskich linii lotniczych Mahmouda. To połączenie słowiańskiej delikatności z Egipską tajemniczością wywarło na nas ogromne wrażenie. Spędziliśmy z nimi niesamowite chwile, ponieważ tak przyjaznych i wesołych ludzi, spotkać jest coraz trudniej.

Kameralne przyjęcie w Browarze Księży Młyn w Łodzi trwało kilka fantastycznych godzin. Nasza praca w tak wspaniałym gronie mogłaby się nie kończyć, naprawdę żal było się żegnać. Miejsce, w którym odbyło się przyjęcie to czysta elegancja. Wnętrze to połączenie cegły, drewna i cudownego światła płynącego z każdej strony. Praca w tak finezyjnym i wdzięcznym otoczeniu to była przyjemność.

oście, mimo iż przyjęcie trwało krótko i nie było tańców, bawili się fantastycznie. Wesołe rozmowy, czy zagorzałe dyskusje sprzyjały uchwyceniu świetnych kadrów, a dzięki specjalnej ściance, przeznaczonej do zdjęć, powstały ciekawe ujęcia. Począwszy od tych poważnych, na wesołych i roześmianych skończywszy.

Miłość Agnieszki i Mahmouda jest czysta i bezwarunkowa, widać to w ich delikatnych gestach, rozmowie i w tym, jak na siebie patrzą. Ich miłość kojarzy mi się z wersetem z Romea i Julii…

 

„Nie jestem sternik, gdybyś jednak była równie daleko, jak ów brzeg, którego morze najdalsze podmywa krawędzie, śmiało po taki klejnot bym popłynął”.

 

Tomek

Tomek

Założyciel WeMakeStory | filmowiec i fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: “Życie to są chwile”. Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła. 

Film i Fotografia w pakiecie

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.

0 / 0