Polski ślub w amerykańskim klimacie

FOTOGRAF I KAMERZYSTA ŚLUBNY

Ula&Tomek

Wierzą w siebie, wierzą w miłość i w wartości rodzinne. Ta para Kanadyjczyków jest niezwykle otwarta i szalona, kochająca Polskę i tutejsze tradycje. Ich domem jest Kanada, jednak sercem są w Polsce, ponieważ stąd pochodzą i tutaj narodziła się część ich wspomnień.

Wesele odbyło się w sali bankietowej Kowaliki koło Rawicza. Dodatki i zamysł w stylu amerykańskim, to był strzał w dziesiątkę.
Druhny i drużbowie na zdjęciach ślubnych prezentowali się mega zabawnie z racji ich cudownego poczucia humoru. Sami Państwo młodzi, również ciągle uśmiechnięci, ale także i bardzo w sobie zakochani, podczas mini sesji ślubnej woleli ujęcia we dwoje. Film ślubny z nimi to zabawa, śmiech i szaleństwo.

Ich goście weselni, to goście idealni! Zabawa do białego rana, rozmowy, śmiech i wspólnie spędzony czas to raj dla fotografa ślubnego.

Ulo i Tomku życzymy Wam na zawsze tej otwartości do ludzi, wiary we wszystko, co Was otacza i ciepła w sercu. To było piękne przeżycie, dziękujemy. 

Oto Wasza historia…

 

 

ocena
1 / 5

Tomek

Tomek

Filmowiec | Fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: "Życie to są chwile". Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła.

Film i Fotografia w pakiecie
Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.