Sesja plenerowa na Zamku w Gołuchowie

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I FILM ŚLUBNY

Natalia & Mateusz – tak się zaczęło

Ślub kościelny tych dwojga odbył się w Kościele w Tłokini. Niepozorny Kościołek ku naszemu zaskoczeniu okazał się piękną XVIII wieczną świątynią w stylu barokowym. Ceremonia zaślubin przebiegła przy akompaniamencie chóru kościelnego, który pozwolił nam usłyszeć piękne i romantyczne melodie pasujące do ślubnego klimatu.

Po ceremonii udaliśmy się do miejsca przyjęcia weselnego, które odbyło się w przepięknych wnętrzach pałacu Tłokinia. Pałac ten został wybudowany w 1918 roku przez rodzinę Chrystowskich. To piękna rezydencja ukryta wśród starodrzewia parkowego 250-letnich dębów, a także miejsce niezwykle eleganckie pełne szyku i szlacheckiego klimatu.

Przyjęcie przebiegło w świetnej atmosferze wspólnych zabaw, rozmów w gronie rodziny i przyjaciół Natalii i Mateusza.

 

W dniu pleneru ślubnego

W dzisiejszych czasach niestety wszyscy cierpimy na brak czasu, dlatego decyzja o wyborze miejsca pleneru nie była łatwa. Na szczęście w pobliżu miejsca zamieszkania Natalii i Mateusza znajduje się magiczny Zamek w Gołuchowie, który jest wczesnorenesansową budowlą o charakterze obronnym. Obecnie znajduje się tam Muzeum zamkowe, gdzie możemy obejrzeć kolekcję wyjątkowych dzieł sztuki.

Głównym celem sesji, były ujęcia plenerowe na potrzeby filmu i teledysku ślubnego, a przy okazji udało nam się zrobić kilka zdjęć, które to pod tym wpisem możecie obejrzeć. Dzień był upalny, a sama realizacja przebiegała w pełnym słońcu, gdyż godziny otwarcia zamku nie pozwalały na sesje w tzw. złotych godzinach, kiedy to panują idealne warunki do realizacji takich produkcji. Nie mniej jednak udało się zrealizować założoną wcześniej wizję i koncepcję.

Całość prac na naszym “planie filmowym” trwała ponad cztery godziny, w których to mieliśmy również czas na swobodne rozmowy, okraszone humorem ze świetnymi ludźmi, jakimi są Natalia i Mateusz. Z resztą, zobaczcie sami.

 

Ślubna sesja plenerowa na Zamku w Gołuchowie

 

Tomek

Tomek

Założyciel WeMakeStory | filmowiec i fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: “Życie to są chwile”. Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła. 

Film i Fotografia w pakiecie

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. To jest to, czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.

0 / 0