Przygotowania do ślubu. Dlaczego warto je mieć na filmie ślubnym?

Blog | Porady

Przygotowania do ślubu. Czy warto je mieć na filmie ślubnym?

WeMakeStory jest z Wami już wiele lat. Zrealizowaliśmy mnóstwo reportaży filmowych i fotograficznych, wiele plenerów, na różne sposoby, wszystko zgodnie z Waszymi marzeniami, pragnieniami, charakterami i Waszą wizją. Nie chwaląc się, nie mieliśmy przez te lata skarg czy zmian w pracach, które wykonaliśmy. Dobry kamerzysta na wesele i fotograf ślubny potrafi zadbać o taką jakość ujęć, aby móc stworzyć w efekcie unikalny film ślubny, teledysk, czy fotoreportaż. Reakcja naszych par jest zawsze taka sama – wzruszenie i radość, ponieważ to jest dla nas priorytet.

Podekscytowanie wisi w powietrzu, wszystko prowadzi do nowego, lepszego i wspólnego życia.

Przez te wszystkie lata, zdarzały się i wciąż się zdarzają, zapytania od par, które zaufały osobom niewywiązującym się ze swoich zobowiązań i obietnic. Często, efekt pracy tych osób był po prostu nie do przyjęcia. Mowa oczywiście o filmie ślubnym i prośbą do nas o jego „poprawienie”. Niestety nie jesteśmy w stanie reanimować filmu z ujęć, z których po prostu, nie da się czegokolwiek wykrzesać.

Przygotowania do ślubu z fotografem

Puenta

Przechodząc do puenty – ujęcia oraz ich jakość są bardzo ważne, dlatego naprawdę warto zadbać o to, aby wszystko uchwycić i nie zapomnieć o najdrobniejszym szczególe.

Niektórzy z Was nie chcą przygotowań do ślubu na własnym filmie. Ok, jeśli ktoś upiera się przy własnych poglądach na ten temat, my się dostosujemy. Warto jednak zastanowić się, czy kiedyś nie będziecie tego żałować?

Film ślubny ma taką specyfikę, że jest przede wszystkim dla Was, ewentualnie dla rodziców. Kiedyś dla Waszych dzieci 🙂 Czy naprawdę nie chcielibyście zobaczyć po latach krzątającej się mamy, lekko zestresowanego taty? Przypomnieć sobie te chwile, gdy makijaż pojawia się na twarzy panny młodej, wraz z szerokim uśmiechem, gdy pan młody w całym tym zamieszaniu w końcu zakłada marynarkę z błyskiem w oku, że to już!

Jako doświadczeni w tej dziedzinie życia, stwierdzamy zgodnie, że te chwile są magiczne. Podekscytowanie wisi w powietrzu, wszystko prowadzi do nowego, lepszego i wspólnego życia. Takie ujęcia w filmie wzbogacają go o emocje, których już nie odzyskamy. Dobrzy kamerzyści, wplotą te kadry w pełen wzruszeń unikalny film.

Tomek

Tomek

Filmowiec | Fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: "Życie to są chwile". Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła.