Ania&Jacek | Historia ślubna |Pałacyk Otrębusy

FOTOGRAFIA ŚLUBNA | KAMERZYSTA

Jako ludzie wrażliwi na piękno i posiadający jakieś poczucie estetyki byliśmy zachwyceni miejscem przyjęcia weselnego tych dwojga. Dawno nie widzieliśmy tak idealnej harmonii miejsca i ludzi. Klasyczna, dystyngowana piękność Ania i niezwykle wesoły realista Jacek świętowali ten wyjątkowy dzień w pałacyku Otrębusy pod Warszawą.

Uderzyła nas nie tylko niebanalna architektura, czy klasyczne wnętrza, ale przede wszystkim cudowne otoczenie, które dla realizacji filmu ślubnego ma ogromne znaczenie, ponieważ plenery ślubne wnoszą do filmu trochę magii. Magia ta w wydaniu Ani i Jacka jest niezwykle elektryzująca, ale ponieważ każdy jest inny, Tobie pozostawiamy ocenę.

 

“Tak zaczęła się ich historia, nad morzem…reżyserem była miłość”

 

W realizacji filmów ślubnych, czy fotografii ślubnej najfajniejsze jest poznawanie ludzi. W przypadku Ani i Jacka mieliśmy więcej czasu i możliwości z powodu ich pleneru ślubnego nad morzem. Oboje zakochani w surfingu i w sobie, naprawdę niesamowita lekkość bytu charakteryzuje tych dwojga 🙂 a w ich towarzystwie wisi szczerość i luz w powietrzu.

Tak zaczęła się ich historia, nad morzem…reżyserem była miłość a aktorami Oni, bez gry aktorskiej, ale ze szczerością w sercach.

Takie sytuacje pamięta się latami z uśmiechem na twarzy. Fantastyczni, wyluzowani ludzie, szczere uśmiechy, niewymuszona zabawa i tańce do białego rana, tak pokrótce można scharakteryzować wesele Ani i Jacka. Wszystko to podsycała atmosfera wnętrza, jego wygląd i elegancja, pyszne jedzenie oraz niesamowicie przyjazna i ciepła atmosfera.

To był ślub jak z bajki i tego Wam życzymy Aniu i Jacku, szczerości i bajkowego życia, kochajcie się zawsze 🙂

Tomek

Tomek

Założyciel WeMakeStory | filmowiec i fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: “Życie to są chwile”. Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła. 

Film i Fotografia w pakiecie

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. Ten to jest, to czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.

0 / 0