Ola+Rafał | Romantyczny ślub

FOTOGRAFIA ŚLUBNA | WIDEOFILMOWANIE

 

Wspólna droga Oli i Rafała zaczęła się w Czarnym Stawie. Jest to bajkowe miejsce znajdujące się w otoczeniu pięknej przyrody, blisko stawów i zieleni. Nie trzeba się domyślać, że świętowanie w tak urokliwym miejscu z cudowną parą było niezapomnianym przeżyciem. Zabawa do rana z fantastycznymi gośćmi urzekła nie tylko nas, ale i wszystkich zgromadzonych.

Tak cudownie połączona miłość musiała mieć ciąg dalszy, dlatego realizacja pleneru z udziałem tych dwojga była niezwykle udana. W romantycznej Arkadii, czyli najbardziej romantycznym miejscu w Polsce uwieczniliśmy czystą miłość. Nie dziwię się, że Ola i Rafał wybrali właśnie Arkadię na miejsce sesji poślubnej. Połączenie zabytków stylizowanych na ruiny, wody i zieleni tworzy scenerię niczym z romantycznych książek.

Jeżeli myślicie o Waszej wspólnej drodze, to jesteśmy tutaj dla Was. Przekonajcie się, że warto mieć fotografa ślubnego i kamerzystę.

 

“Wspólnie i z miłością. Romantyczny ślub”

Tomek

Tomek

Założyciel WeMakeStory | filmowiec i fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: “Życie to są chwile”. Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła. 

Fotografia Ślubna z filmem

Proponujemy Ci również połączyć Fotografię Ślubną wraz z filmem. Wybierając taki pakiet otrzymasz świetne zdjęcia ślubne oraz nowoczesny film ślubny, a do tego rabat cenowy oraz Voucher. Ten pakiet usług to jest, to czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.

0 / 0