Asia&Kamil - Wyjątkowa para w wyjątkowym miejscu

FOTOGRAFIA ŚLUBNA | WIDEOFILMOWANIE

 

W Stylowej i przytulnej Restauracji nawiązującej architekturą i wystrojem do staropolskich dworków mieliśmy zaszczyt uwiecznić celebrowanie wyjątkowego dnia Asi i Kamila. 

Niepowtarzalny klimat zabudowań i urok okolicy w połączeniu z wyśmienitymi potrawami, zagwarantowały niezapomniane wrażenia z przyjęcia weselnego tej wspaniałej pary.

Plener ślubny z ich udziałem to czysta przyjemność. Wspomnienie szczerych uśmiechów, zabawy i czystej miłości dodało nam energii na dalsze przedsięwzięcia filmowe. Odbył się on w Parku Poniatowskiego w Łodzi. To magiczne miejsce emanujące pozytywnymi wibracjami, niezwykle nastraja i przenosi w czasy romantyzmu. Zapraszamy do oglądania efektów tej romantycznej historii.

Jeśli chcesz kamerzystę na swoje wesele i zdjęcia ślubne – pisz śmiało.

 

“Magiczne miejsce emanujące pozytywnymi wibracjami”

Tomek

Tomek

Założyciel WeMakeStory | filmowiec i fotograf ślubny

Jak mawiał klasyk: “Życie to są chwile”. Nie ma co odkładać wszystkiego na sam koniec. To się dzieje tu i teraz! Więc jestem tutaj po to, aby Twoja historia nie przeminęła. 

Film i Fotografia w pakiecie

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? Pamiętaj! Wybierając film ślubny i fotografię zyskujesz więcej, oprócz jednej doświadczonej i zgranej ekipy – dodatkowy rabat cenowy oraz Voucher na dodatkową usługę. Ten to jest, to czego powinno się oczekiwać od pamiątki ślubnej.

0 / 0